Купуємо заставний автомобіль на онлайн-аукціоніЗ початком кризи і масовим викидом на ринок українськими банками заставного майна, виникла необхідність налагодити систему його реалізації. В першу чергу це стосується автомобілів, які становлять значний обсяг в структурі забезпечення портфелів прострочених кредитів.

Функцію продажу автотранспорту з початку 2009р. взяли на себе інтернет-аукціони, кількість яких перевищила десяток. Певного лідера серед них немає, кожен виділяється якийсь особливістю. Всі інтернет-аукціони прийнято розділяти на ті, які надають комплекс послуг, починаючи з зберігання машини і закінчуючи пошуком клієнта з наступним продажем, а так само звичайні інтернет-майданчики, які навіть не несуть відповідальності за достовірність інформації, розміщених на них оголошеннях.

Серед найбільш популярних аукціонних майданчиків, які надають комплексне обслуговування клієнтів, відносять:

  1. Автомобільні аукціони;
  2. Кредит-Брокер;
  3. Світ Фінансів.

Робота автомобільного аукціону здійснюється у формі багатофункціонального інтернет порталу, який містить вичерпну інформацію про об'єкти торгів. Крім цього продавцям заставного автотранспорту надається комплекс послуг зі зберігання, доставки, підготовки автомобіля, а так само його оцінки з подальшим оформленням всіх необхідних документів. Ця інтернет-майданчик бере на себе ще й функції ведення з банком переговорів про умови і терміни погашення залишку по кредиту боржника. Плата за послуги аукціонного продажу стягується з банку, який, як правило, виступає продавцем транспортного засобу, але за рахунок позичальника. Останній зобов'язаний компенсувати фінансовій установі все його витрати.

Технологія проведення аукціону з реалізації автотранспорту наступна:

1) Реєстрація учасників через відправку СМС на спеціальний номер (вартість послуги 25 грн.);

2) Отримання пароля для участі в торгах;

3) Призначення ставок за принципом «на підвищення» в режимі он-лайн (через інтернет), або ж з використанням мобільного (відправка СМС за стандартним тарифом);

4) Підведення підсумків аукціонної торгівлі і підписання всіх необхідних документів з одночасним проведенням розрахунків.

Така компанія, як «Кредит Брокер» має свою специфіку по роботі із заставним автотранспортом. Особливість її діяльності полягає в тому, що крім стандартної процедури реалізації майна, Кредит-Брокер надає допомогу в отриманні лізингу або кредиту строком до 3-х років. Варто відзначити, що процентні ставки в даному випадку бажають кращого. Реальні 35-50% річних просто відлякують потенційних клієнтів. Перевагою даного інтернет-порталу є досить таки велика база автомобілів. Крім того, список автотранспорту оновлюється кожні 3-4 дні.

Інтернет-аукціон «Світ Фінансів» має особливість, яка не характерна для двох попередніх - реалізація застав здійснюється за принципом «на пониження». Суть такої торгівлі полягає в тому, що кожного тижня вартість автотранспорту знижується на певну суму і так до того моменту, поки не знайдеться покупець.

Кожен з торговців має право на життя за своїми характерним правилам і процедурам. В даному випадку спрацьовує закон ринку: попит народжує пропозицію.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Купуємо заставний автомобіль на онлайн-аукціоні» — 79 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Купуємо заставний автомобіль на онлайн-аукціоні публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:27 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Купуємо заставне майно в кредит зараз, разом із Купуємо заставний автомобіль на онлайн-аукціоні Як можна швидко продати заставу? відкривають.
Автор: admin
79 27.03.16