Купуємо заставне майно в кредитФінансова криза в нашій країні знайшов своє відображення і на діяльності банківського сектора. Неплатоспроможність багатьох позичальників привела до того, що фінансові установи виявилися просто таки «завалені» заставами неспроможних боржників. Фахівці оцінюють вилучене банками заставне майно в суму близько 1 млрд. Дол. США. Маючи таку кількість активів, фінансові установи являють собою кредитні супермаркети з повним асортиментом товарів: від побутової техніки і мобільних телефонів, до яхт, літаків і заміських будинків на мільйони доларів. Практично весь асортимент заставного майна представлений на сайтах банків або спеціалізованих інтернет аукціонах, які займаються реалізацією застав.

Якщо людина бажає придбати таке майно, у нього, як правило, є право вибору: або ж купувати за готівку, або оформити кредит для цих цілей. Дослідження українських банків показали, що фінансові установи неохоче видають позики на придбання заставних квартир і автомобілів. З двадцятки найбільших банків, всього лише 8 кредитують подібного роду покупки.

Українські фінансові установи пропонують кілька схем придбання заставного майна:

- Через оформлення звичайного банківського кредиту на покупку заставної квартири або машини;

- Переведення боргу неспроможного позичальника на покупця.

Друга схема є більш прийнятною для клієнта, але не завжди фінансові установи готові і хочуть працювати з переведення боргу. Хоча, якщо розібратися, переваги, як для банку, так і для покупця заставного майна очевидні. В результаті проведеної операції із заміни боржника, фінансова установа отримує платоспроможного позичальника і кредит, який вчасно обслуговується; в свою чергу покупець має відстрочку у виплаті вартості придбання через банківську позику. Не маючи достатньої суми коштів, останній отримує в кредит квартиру або автомобіль на пільгових умовах (за вартістю 2006-2008 р).

Використовуючи схему переведення боргу слід пам'ятати про те, що крім початкового внеску в розмірі 20-30% і одноразової комісії за видачу в сумі 1-3%, банк попросить ще й страховку майна, а так само оплату нотаріальних послуг. У разі, якщо вартість придбання вище залишку по кредиту - різницю отримує продавець застави. Він же повинен в кінцевому підсумку проконтролювати погашення всіх своїх боргових зобов'язань, включаючи пені, штрафи і т.д.

На що все-таки може розраховувати покупець заставного майна в кредит? З практики кредитування, можна сказати, що максимальні поблажки, які може отримати новий власник - це збільшення терміну позики. Але в даному випадку все залежить від фінансового стану останнього.

Але існує й інший не менш актуальне питання: «А чи є сенс покупки заставної квартири в кредит?» Так, продажна ціна такого майна не суттєво відрізняється від ринкової. Але, найчастіше, продавці застав бувають дуже навіть погоджуються, тому як їх кредитні зобов'язання часто таки не терплять зволікання. Тому на дисконт в розмірі 10-20% від первісної вартості цілком можна розраховувати. Продаж конфіскату буде ще дешевше, але ця різниця з ринковою ціною може служити платою за ризики. А ризиків в такому варіанті придбання, повірте, більш ніж достатньо. Тому, перш ніж купувати заставне майно об'єктивно оціните всі плюси і мінуси подібного роду угоди.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Купуємо заставне майно в кредит» — 135 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Купуємо заставне майно в кредит публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:27 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Домовленості банків і позичальників: реструктуризація прострочених кре... зараз, разом із Купуємо заставне майно в кредит Купуємо заставний автомобіль на онлайн-аукціоні відкривають.
Автор: admin
135 27.03.16