Перекредитування.Існують різні способи рефінансування, наприклад, це може бути так звана «крива» схема рефінансування. Для цього потрібен сторонній інвестор. Якщо ви такого інвестора можете знайти, подальші дії дуже прості - по-перше, у вас з'являються гроші, щоб розплатитися з поточним кредитом, що ви і робите. Цим ви знімаєте заставу зі своєї нерухомості, під яку в даному випадку ви зможете взяти ще один кредит, вже в іншому банку. Можливо, що при цьому у вас вийде знайти в будь-якому з банків більш підходящі умови, більш низький відсоток повернення кредиту. Після цього ви повертаєте людині, яка дала вам гроші, його матеріальні засоби і маєте справу з новим банком.

Позитивним моментом у виборі такої схеми може стати те, що сьогодні дуже велика кількість банків надають кредит під нерухомість. В такому випадку ви можете підібрати ті умови, які вам підійдуть - на це просто більше шансів. Існують також і банки, що надають програми рефінансування, хоча таких банків дуже і дуже мало, тому набагато більше шансів, що ви просто знайдете новий банк з більш хорошими для вас умовами.

Є у такої схеми і недолік - людини, здатного зайняти вам необхідну суму грошей, потрібно ще знайти. Забезпечення ніякого ви не зможете надати, а людей, які розлучаться на час з великою сумою грошей, не так вже й багато. Якщо людина і справді відмовить віддати вам необхідну суму грошей, то цілком ймовірно, що він захоче ще і отримати з неї певний відсоток, а через це рефінансування може просто-напросто втратити сенс.

Також існує і класична схема рефінансування, при якій ви берете кредит в новому банку для того, щоб розплатитися з колишнім кредитом. При цьому ви даєте зобов'язання новому банку заставити своє майно одразу ж після розрахунків з минулим банком.

Загалом, процедура виглядає наступним чином: для початку, вам потрібно надати в банк документи, які підтвердять вашу здатність гасити кредит. У поточному банку, де у вас кредит, вам потрібно буде написати заяву з проханням прийняти грошову суму для повного погашення кредиту - обов'язково потрібно заручитися згодою, тому що банк може відмовити в достроковому погашенні.

При виконанні всіх цих умов можливі кілька варіантів - по-перше, новий банк може видати вам готівку, по-друге, він може просто перерахувати кошти на рахунок банку-кредитора. Таким чином, борг перед попереднім банком гаситься і знімається заставу з вашої нерухомості. Для нового банку це становить певну ступінь ризику, оскільки забезпечення кредиту до того моменту, як ви заново закладіть нерухомість, просто немає.

А тому новий банк-кредитор компенсує ці «незручності» більш високою процентною ставкою. Що стосується коштів, які ви отримуєте, то їх може бути і більше, ніж ви повинні минулого банку-кредитору.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Перекредитування.» — 89 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Перекредитування. публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Помилка в кредитній історії - як вчинити в такій ситуації? зараз, разом із Перекредитування. Як віддавати доларовий кредит в гривнях за курсом 5,05 грн. відкривають.
Автор: admin
89 27.03.16