Західна практика банкрутства, або як можна позбутися від боргівКоли позичальник не в змозі погашати кредит в банку, перед ним постає питання: «Що робити далі?» Розлучатися з запорукою не хочеться, а оплачувати позику немає можливості. В даному випадку є 2 варіанти вирішення проблеми: реструктуризація кредиту або ж банкрутство позичальника.

Менш болючим як для клієнта, так і для фінансової установи є реструктуризація боргу. При цьому важливо, щоб банк розумів джерела погашення позики. Можна зменшити розмір платежу за позикою, але нова сума внеску повинна бути посильна для боржника. Реструктуризуючи кредит клієнта, банк, як правило, зазнає збитків у певний термін, в розрахунку на доходи в майбутньому. Процедура банкрутства виключає будь-які перспективи з погашенням позики. Максимум на що може розраховувати фінансова установа - це частина грошей, які будуть отримані після продажу активів неспроможного позичальника і розподілені між усіма кредиторами.

Найліберальніші умови реструктуризації кредиту в Британії. Там практикується особлива форма оплати боргу - індивідуальне добровільне угоду. Суть його полягає в тому, що боржник шукає керівника і домовляється з ним про сплату послуг. Керуючий виконує в першу чергу координаційну і регулюючу функції. Він контролює виконання домовленостей з кредиторами і стежить за своєчасним погашенням боргу.

Подібного роду угоди з кредиторами практикуються і в США. Для Штатів дана процедура поширюється виключно на кредиторську заборгованість до 336 тис. Дол., В Канаді цей ценз менший - 250 тис. Дол. У будь-якому випадку, кредитори повинні для себе розуміти мету «реанімації» бізнесу позичальника. Якщо існує потенціал для його пожвавлення і розширення, тоді шанс «другої спроби» можливо отримати. Але якщо ж реалізація застави клієнта дасть можливість покрити всі боргові зобов'язання перед кредиторами, або ж відсутні перспективи відновлення бізнес діяльності - варто все-таки починати банкрутство позичальника.

Американець, який пройшов процедуру банкрутства не має права оформити кредити без згоди на те суду. Австралійське законодавство з цього приводу ще жорсткіше. Банкрут не може керувати бізнесом без санкції судових органів. Крім цього інформація про таку людину стає публічною, у нього забирають паспорт і обмежують у виїзді за кордон. Істотним негативним моментом у процедурі банкрутства є втрата всього майна, в т.ч. особистого. Крім цього, в деяких країнах, існує практика відрахування коштів з заробітної плати до тих пір, поки кредит не буде повністю погашений.

На списання заборгованості можуть розраховувати Британці, за умови, що сума боргу не перевищує 15 тис. Фунтів і у позичальника немає власного житла. Останній може звернутися в спеціальну службу, яка визначає неспроможність боржника і в разі підтвердження неможливості оплат протягом 12 міс., Списується борг. Що характерно, цю процедуру можна повторювати не частіше 1 разу на шість років.

У будь-якому випадку, перш ніж приймати рішення про банкрутство, варто задуматися про наслідки. Якщо результат є прогнозованим і прийнятним - не зупиняйтеся на півдорозі, доводите все до кінця.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Західна практика банкрутства, або як можна позбутися від боргів» — 93 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Західна практика банкрутства, або як можна позбутися від боргів публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:28 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як позбутися від автокредиту? зараз, разом із Західна практика банкрутства, або як можна позбутися від боргів Кредитні махінації «поганих» позичальників відкривають.
Автор: admin
93 27.03.16