Як позбутися від автокредиту?Під час кризи багато власників кредитних автомобілів залишилися зі своїми проблемами наодинці. А «головного болю» в складній економічній ситуації більш ніж достатньо. Витрати суттєво зросли на тлі того, що багато позичальників втратили роботу, а через валютні коливання платіж по позиці збільшився в 1,6-1,8 рази. Що робити в такій ситуації? Як вчинити? Підігнати автомобіль під відділення банку і вручити менеджеру ключі від машини? Але це не вихід із ситуації. Фінансова установа не займається продажем рухомого майна. Кредит клієнту видавався грошима, в цій же формі банк і вимагає повернення позики. Тоді як можна з мінімальними втратами позбутися автокредиту?

Існує кілька схем вирішення питання про закриття кредиту на автомобіль:

- Самостійний продаж застави;

- Реалізація рухомого майна за допомогою банку;

- Продаж автомобіля з одночасним переоформленням кредиту;

- Реалізація застави через аукціон;

- Примусовий продаж.

Найменш болючим і витратним є самостійний продаж автомобіля. Для цього необхідно знайти клієнта, який буде готовий викупити у банку заставне майно за ціною кредиту. Якщо ж вартість авто буде меншою, ніж сума позики - позичальнику необхідно буде доплатити різницю з метою повного погашення позики, що дасть можливість зняти заборону на відчуження об'єкта застави. Коштуватиме таке задоволення - до 3% (1% від вартості авто - прибутковий податок, 1,5-2% - послуги банку, в т.ч. послуги нотаріуса).

Якщо ж у Вас немає можливості займатися продажем застави, цю місію готовий на себе взяти брокер. У його функції входить активні пошуки покупця. Але тут є і негативні моменти: ціна реалізації автомобіля в такому випадку буде на 10-15% нижчою від ринкової, крім цього комісія брокера - ще близько 10% вартості авто. А різницю між сумою кредиту та врученням від продажу грошима необхідно буде компенсувати за рахунок своїх коштів. Реалізація застави здійснюється виключно при підписанні тристоронньої угоди продавцем, покупцем і банком. Всі гроші, які будуть виручені з продажу автотранспорту, направляються на повне погашення кредиту.

Інший варіант - переоформити позику на третю особу. Якщо знайшовся покупець автомобіля, у якого немає необхідної суми грошових коштів, для того, щоб викупити машину - можна просто переоформити кредит на нового власника транспортного засобу. Як правило, банки йдуть на такі поступки, за умови , що новий позичальник є досить платоспроможним, а позику відноситься до категорії проблемних.

Більш болючим є продаж об'єкта застави через аукціон. Ціна на торгах визначається методом найбільшої з усіх запропонованих. Така реалізація автомобіля може бути як з доброї волі позичальника, так і за рішенням суду. В даному випадку вартість застави буде на 15-20% нижчою від ринкової, крім цього Вам необхідно буде оплатити прибутковий податок у розмірі 15%.

Крайній варіант вирішення питання - примусове стягнення. Автомобіль в такому випадку забирають на штраф майданчик і в подальшому продають за 75-80% від реальної ринкової вартості. Крім втрати в ціні реалізації, необхідно буде оплатити послуги виконавчої служби - 10% від вартості транспорту, а так же прибутковий податок у розмірі 15% з доходу від реалізації.

Вибирати один з варіантів погашення автокредиту допоможе об'єктивна оцінка позитивних і негативних сторін угоди, що в подальшому дасть можливість уникнути непотрібних витрат з боку неспроможного позичальника.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як позбутися від автокредиту?» — 91 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як позбутися від автокредиту? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:28 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Яка роль поручителя в погашенні кредиту? зараз, разом із Як позбутися від автокредиту? Західна практика банкрутства, або як можна позбутися від боргів відкривають.
Автор: admin
91 27.03.16