Умови отримання молодіжного кредитуУ Вас немає власного житла? А банківську позику отримати не вдається? Тоді варто задуматися про молодіжний кредит. Надається таке фінансування тільки один раз. Претендувати на його отримання можуть молоді сім'ї, а так само самотні люди. Головною умовою оформлення молодіжної позики є можливість повної її виплати до моменту досягнення позичальником пенсійного віку.

Початковий внесок за таким кредитом повинен становити не менше 6% вартості квартири. Кошти перераховуються на Ваш особистий рахунок, який відкривається управлінням Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в одному з банків.

Що стосується розміру кредиту, то тут існують законодавчі обмеження. Сума позики визначається максимальною площею житла, яке припадає на одну людину. У нашій країні - це 21 кв.м. на кожного члена сім'ї та 20 кв.м. на сім'ю. Сума кредиту розраховується виходячи з ринкових цін на квартири в певному регіоні.

Чи існують обмеження в придбанні житла за рахунок молодіжного кредиту? Купувати можна будинок, квартиру і навіть новобуд. Обмеженням є 10 річний термін існування споруди, або ж 5-ти річний - після реконструкції.

Хто має право на молодіжний кредит? Законодавчо встановлені кілька груп людей, які можуть претендувати на отримання молодіжного кредиту:

- Сім'я, де чоловік і жінка у віці до 35 років;

- Неповна сім'я, де один з подружжя у віці до 35 років має неповнолітніх дітей або дитину;

- Одинокі молоді люди у віці до 35 років;

- Молоді вчені.

При відборі кандидатів на державне фінансування придбання житла, перевага надається:

- Молодим людям або ж сім'ям, в яких один з подружжя має першочергове право на отримання квартири;

- Сім'ям, де одному з подружжя в поточному році виповнюється 35 років;

- Молодим вченим, а так же спортсменам, які мають досягнення на змаганнях і включені до складу збірних України;

- Сім'ям, в яких один з подружжя перебуває на обліку громадян, які претендують на поліпшення житлових умов більше 3-х років.

Держава декларує чесність і прозорість у виборі кандидатів на отримання молодіжного кредиту. Відбір повинен здійснюватися за допомогою комп'ютерної техніки. Насправді рішення приймаються на підставі зв'язків і грошового стимулювання. Стверджується список претендентів на квартири регіональним управлінням Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву протягом 1 місяця з моменту надання всіх необхідних документів і перерахування державного фінансування. У разі відмови, регіональне управління Фонду зобов'язана повідомити кандидата в перебігу одного місяця і обов'язково в письмовій формі.

Крім звичайного молодіжного кредиту існує ще і банківський молодіжний кредит. Останній відрізняється тим, що надається він безпосередньо комерційними банками за умови часткової компенсації відсотків державою. Розмір компенсації залежить від складу сім'ї позичальника (в першу чергу від кількості дітей). Отримати банківський молодіжний кредит можна в одному з 22 фінансових установ, з якими Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву підписав договори про співпрацю. З великих банків, які співпрацюють з Фондом, можна виділити наступні: ПриватБанк, Правекс Банк, Аваль, Укрсоцбанк, Індекс-банк.

Якщо Ви маєте право на отримання пільгового молодіжного кредиту, не варто упускати можливість. Не втрачайте надії, звертайтеся за його оформленням і удача обов'язково посміхнеться Вам.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Умови отримання молодіжного кредиту» — 130 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Умови отримання молодіжного кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:28 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Чи потрібен Вам кредит? зараз, разом із Умови отримання молодіжного кредиту Прострочення по кредиту, або що чекає боржника банку відкривають.
Автор: admin
130 27.03.16