Чи потрібен Вам кредит?Бувають випадки в житті людини, коли фінансові можливості не відповідають бажанням. Скажімо, Ви хотіли б придбати автомобіль, який на даний момент просто Вам необхідний. Але сидячи на своєму робочому місці з калькулятором в руках і провівши нескладні арифметичні обчислення, Ви розумієте, що виходячи з рівня Ваших нинішніх доходів, придбання автомобіля може стати реальністю, як мінімум через 1,5-2 роки. Але в той же час, маючи зараз у власності транспортний засіб, Ви могли б стати більш мобільним, що дозволило б ефективніше використовувати робочий час і істотно більше заробляти. І таких прикладів може бути багато.

В результаті у Вас з'являється дилема Вибору: зробити бажану покупку зараз в кредит, або ж відкласти цю затію до кращих часів. Але що таке кредит? Для Вас, на даний момент, це не більше ніж стандартна фраза, яку неодноразово можна почути на вулиці, по телевізору, або від знайомого, у якого свої фінансові проблеми.

Для того щоб зрозуміти, що собою являє кредит, які його переваги і недоліки, а так само потрібен реально він Вам, необхідно скласти власний бізнес план майбутніх інвестицій і проаналізувавши його, зробити правильне висновки щодо доцільності використання позикових коштів.

А чому б не взяти гроші в позики зараз і не віддавати їх частинами протягом певного часу, скажете Ви. Що заважає Вам зробити довгоочікувану покупку зараз, а не відкладати її на потім? Платність кредиту.

Гроші на сьогоднішній день - це самий ліквідний товар, товар, який має найвищу ціну. А ціна кредиту - це Ваша плата за користування благами зараз. Тому, перш ніж робити свій вибір на користь кредиту, порахуйте у скільки він Вам реально обійдеться, і порівнявши цю суму з розміром вигод, які Ви плануєте отримати, зробіть правильний вибір. Саме правильний вибір, і ні в якому разі не поспішний, а добре продуманий, прорахований і аргументовану. Тому як рішення Ви приймаєте зараз, а розплачуватися за нього можна протягом 5-10 і навіть 20 років.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Чи потрібен Вам кредит?» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Чи потрібен Вам кредит? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:28 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Неправомірні дії колекторів і як з ними боротися зараз, разом із Чи потрібен Вам кредит? Умови отримання молодіжного кредиту відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16