Неправомірні дії колекторів і як з ними боротисяКризові явища в економіці країни тривають, і стягнення боргів з неспроможних позичальників вже давно стало бізнесом. Колекторські компанії активізують свою діяльність щодо справляння простроченої заборгованості, купуючи портфелі поганих кредитів в банківських установ. Але такий сплеск активності компаній зі збору заборгованості не міг пройти безслідно для позичальників. Клієнти банків, які мають проблеми з погашеннями кредитів, все частіше фіксують не професіоналізм, хамське ставлення і інші неправомірні дії з боку співробітників колекторських компаній. Воно й не дивно. Фахівців у цій галузі не так вже й багато. При стабільно високому попиті на колекторські послуги, компанії зі стягнення заборгованості змушені були набирати студентів без досвіду роботи.

У відносинах колектор-боржник бувають і інші не менш серйозні проблеми. Іноді позичальник отримує листи з погрозами фізичного впливу, жалюгідних фінансових наслідків, або ж судових розглядів по кредитах, яких він ніколи не брав або ж погасив. При цьому, як правило, співробітники компаній по роботі з дебіторською заборгованістю навіть слухати про подібні помилки не хочуть, продовжуючи надзвонювати і писати листи. Що робити в такій ситуації?

Фахівці рекомендують в обов'язковому порядку не викидати подібні письмові звернення, а підготувати відповідь, і разом з підтверджуючими документами (копіями квитанцій про погашення заборгованості, довідкою про повне закриття кредиту) відправити колекторської компанії рекомендованим листом. Якщо ж дзвінки після цього тривають, а колектор не може довести наявність Вашої простроченої заборгованості перед компанією, сміливо звертайтеся (бажано в письмовій формі) в Комітет із захисту прав споживачів, або ж йдіть зі скаргою до Генеральної Прокуратури, адже згідно діючі Конституції, неприпустимо втручання в особисте і сімейне життя людини.

Ринок колекторських послуг в нашій країні, на жаль, ще залишається стихійним і недостатньо юридично керованим. І поки в цій сфері будуть працювати не професіонали - ризики виявитися черговою жертвою неправомірних дій колекторів великі.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Неправомірні дії колекторів і як з ними боротися» — 159 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Неправомірні дії колекторів і як з ними боротися публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:28 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Незаконне отримання кредиту зараз, разом із Неправомірні дії колекторів і як з ними боротися Чи потрібен Вам кредит? відкривають.
Автор: admin
159 27.03.16