Незаконне отримання кредитуГроші Вам потрібні вже і зараз. Але де їх взяти? Ви методично починаєте моніторити фінансовий ринок на предмет отримання позики, при цьому масово зустрічаючи пропозиції типу: «кредит протягом години», або «швидко допоможемо Вам оформити кредит без довідки про доходи та поручителів». І Ви, розглядаючи подібні оголошення, розумієте, що це, як правило, пропозиції фінансових посередників (брокерів) про отримання кредиту під реальних 80-100% річних. Дорого скажете Ви. А які є альтернативи? Звернеться в банк за отриманням позики.

При зверненні до банківських установ у Вас зажадають:

- Копії паспорта та ІПН членів сім'ї;

- свідоцтво про шлюб;

- Свідоцтво про народження дитини;

- Довідку про доходи;

- Документи, які підтверджують наявність активів;

- У випадку існування непогашених кредитів - довідку з банку про стан заборгованості та відсутності прострочень.

А якщо Ви ще й приватний підприємець, а то ще й власник бізнесу, то без стоси установчих та фінансових документів не обійтися. Але ось, переглядаючи інтернет оголошення, Ви бачите пропозицію: «довідка про доходи - зробимо швидко і якісно. Оформлення стажу за трудовою книжкою - надійно і в короткий строк. Документи, видані нами, в обов'язковому порядку підтверджуються по телефону, або за офіційним запитом ».

Як бути в такій ситуації? Є спокуса все швидко оформити і отримати довгоочікувану позику під розумний відсоток. Але чи варто?

Статтею 176 КК РФ передбачено кримінальну відповідальність за незаконне отримання кредиту. Частина 1 цієї статті регламентує покарання аж до позбавлення волі на строк до 5-ти років за надання банку чи іншій фінансовій установі завідомо неправдивої інформації про свій фінансовий стан. Звичайно, що надається в банк інформація фіксується на паперовому носії з необхідними підписами та печатками. Всі ці документи в подальшому можуть використовуватися в суді як незаперечну підтвердження незаконного отримання кредиту.

Довести той факт, що мало місце шахрайство не так просто. Тому як в даному випадку має бути видно прямий умисел заволодіти чужим майном. Але ось заподіяння шкоди шляхом зловживання довірою або обману цілком реально. Однак, як показує практика, все це тривалий і складний процес. Банки, як правило, не люблять судові тяжби, без видимої користі. Тому кредитні установи обмежуються врегулюванням фінансових питань через систему третейських судів, колекторських компаній або власної служби безпеки. Думаю, жоден з цих варіантів для Вас буде неприйнятний. Тому перш ніж зайнятися незаконним оформленням кредиту, подумайте про наслідки, які можуть Вас очікувати, і чи варта гра свічок.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Незаконне отримання кредиту» — 111 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Незаконне отримання кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:28 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредитний ринок: новий виток колекторської активності зараз, разом із Незаконне отримання кредиту Неправомірні дії колекторів і як з ними боротися відкривають.
Автор: admin
111 27.03.16