Кредитні спілки - альтернатива банківському кредитуваннюЗ поліпшенням макроекономічної ситуації в країні і політичною стабілізацією, намітилися тенденції до відродження кредитно-фінансових механізмів. Банки та інші фінансові установи не можуть на постійній основі фіксувати істотні збитки. А так як ресурсна база в формі депозитів фізичних і юридичних осіб почала поступово відновлюватися, при цьому «добрі кредити» - достроково погашатися, все гостріше стає питання прибутковості бізнесу з кредитування економіки.

У 2009 році ми вже спостерігали перші спроби споживчого кредитування. Але це все були дорогі позики, які надавалися, як правило, кредитними спілками чи приватними інвесторами під 40-100% річних. У 2010 р економічна ситуація в нашій країні трохи стабілізувалася, що дозволило здешевити залучені ресурси фінансовим установам і трохи знизити відсотки по кредитах - до 40-50% річних.

Керівництво кредитних спілок запевняє, що на відміну від банківських установ у них відсутні будь-які комісії і додаткові платежі. Але все-таки, якщо Вам необхідно буде оформити позику в кредитній спілці, у Вас в першу чергу зажадають внести вступний внесок в розмірі 5-20 дол., Який не повертається. Крім цього необхідно буде оплатити пайовий внесок (можлива фіксована сума, або відсоток від кредиту), який потім Вам повернуть. У підсумку, сумарні одноразові витрати для отримання кредиту в кредитній спілці можуть скласти від 10 до 100 дол.

На відміну від періоду масового беззаставного кредитування, який спостерігався в 2006-2008 р.р., зараз союзи більш скрупульозно займаються відбором потенційних позичальників. У Вас зажадають копії паспорта та ІПН, довідку про заробітну плату, підтвердження наявності фінансових активів і друг. Крім цього всю надану інформацію перевірять як мінімум по 2-м баз бюро кредитних історій і попросять знайти поручителя. Хоча більшість позик, які оформляються кредитними спілками, не забезпечені нерухомим майном, але суму кредиту більш 2 тис. Дол. Вам навряд чи видадуть.

І все-таки, якщо Вам потрібні гроші в найкоротші терміни, без бюрократичної тяганини і оформлення застави, думаю, варто подивитися в бік кредитних спілок, як альтернативних джерел банківського кредитування.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредитні спілки - альтернатива банківському кредитуванню» — 110 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредитні спілки - альтернатива банківському кредитуванню публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:29 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредитні карти: тенденції та перспективи зараз, разом із Кредитні спілки - альтернатива банківському кредитуванню Кредитний ринок: новий виток колекторської активності відкривають.
Автор: admin
110 27.03.16