Кредитні карти: тенденції та перспективиКредитні карти все частіше зустрічаються в нашому повсякденному житті. Ними зручно розраховуватися за покупки в торгово-сервісній мережі, безпечно при виїзді за кордон і практично в плані збереження та накопичення грошових коштів.

Пільговий період використання кредитних карт в деяких банках складає 50 днів. Чому б не скористатися грошима фінансової установи без оплати відсотків? А як зручно робити покупки в інтернеті за допомогою кредитки. Ввели CW- код і онлайн оплата пройшла успішно, товар Ви отримали миттєво або ж з доставкою в певний період часу.

Ринок кредитний карт в нашій країні чітко сегментований. Більше 50% цього ринку належить трійці найбільших банків. Але так як фінансові установи вже давно навчилися домовлятися, то і для молодих гравців знайдеться вільна ніша. Все частіше з'являються партнерські мережі банкоматів, які дають можливість знімати готівку без додаткових комісій.

Експерти стверджують - за електронними грошима майбутнє, тим більше, що кредитні карти вже поступово інтегрується в реальне життя. Вітчизняні банки починають впроваджувати інноваційні продукти, наприклад, міні кредитки. Це кредитні карти зменшеного формату (на 40% менше стандартних), які можуть використовуватися в якості прикраси або брелка, практично не втрачаючи при цьому свою функціональність. Такий кредиткою можна без проблем розрахуватися в торговій точці, але, на жаль, готівки в банкоматі Вам отримати не вдасться. Крім цього, в деяких банках на фінальному етапі знаходиться проект по впровадженню кредитних карт з функцією проїзного квитка метро. Ці кредитки мають стандартний пільговий період по оплаті за товари та послуги в розмірі 50 днів, при цьому дають можливість оплачувати фактично вчинені поїздки в метрополітені, зі збереженням всієї системи знижок, яка передбачена для власників багаторазових проїзних.

З огляду на постійний багатомільйонний потік людей, який користується послугами метро, можна уявити величезну ємність ринку кредитних карт. Перспективи електронних грошей очевидні. Потрібно тільки визначитися, що ми хочемо отримати від цього ринку.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредитні карти: тенденції та перспективи» — 106 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредитні карти: тенденції та перспективи публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:29 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредит - це добро чи зло? зараз, разом із Кредитні карти: тенденції та перспективи Кредитні спілки - альтернатива банківському кредитуванню відкривають.
Автор: admin
106 27.03.16