Кредит - це добро чи зло?Добро і зло - два протилежних поняття. Іноді вони йдуть поруч один з одним, але часто знаходяться на «різних полюсах». Але як вони пов'язані з кредитом, і взагалі, яке відношення можуть до нього мати? Щоб зрозуміти це, давайте розберемося в тому, що представляє собою кредит.

Кредит - це фінансові ресурси, які надаються на умовах терміновості, платності, зворотності і цільового використання. Ці чотири визначення ще називають принципами кредитування. Але повернемося до витоків питання. У чому ж полягає добро, чи зло кредиту?

А все дуже просто, наше позитивне або негативне ставлення до кредиту формується, як правило, на підставі інформації з ЗМІ (в першу чергу у людей, які не користувалися кредитами), або ж визначається комфортністю проживання і збалансованістю сімейного бюджету (в разі отримання позики) . Але все це видимі «частини айсберга». Але що «знаходиться під водою»? Що є першоджерелом нашого ставлення до кредиту? Ми самі. Розуміння і виконання нами вищезазначених принципів кредитування. В першу чергу розуміння.

Банки та інші фінансові установи - це не благодійні організації, які регулярно роблять людям подарунки у формі грошових, або товарних кредитів. Це в першу чергу компанії, які роблять бізнес, заробляють на продажу фінансових ресурсів. Тому нам з Вами треба розуміти, що приймаючи рішення про отримання кредиту необхідно оцінити прибутковість вкладення позикових коштів, напрямки та етапи інвестування, терміни реалізації проекту, можливості погашення. Від того наскільки тверезо і об'єктивно ми зможемо провести таку оцінку, залежить результат заходу, а в кінцевому підсумку і наше ставлення до кредиту.

Добре, розуміння принципів кредитування є, ми все відмінно продумали і прорахували, гроші вже «на руках». Що далі? А далі з'являються спокуси за нецільовим використання коштів. Ви згадуєте, що вже 2 роки як не були у відпустці і Вам просто необхідно відпочити на Канарах, чи ж Вас починає пригнічувати домашня обстановка і приходить розуміння того, що зараз Вам терміново потрібно зробити ремонт в квартирі та оновити меблі.

Тут важливо вчасно зупинитися і згадати для чого ВИ брали кредит. Куди Ви планували інвестувати позикові кошти? Тому як вирішення цього питання безпосередньо зачіпає принципи платності і зворотності. Якщо Ви порушуєте свій бізнес план, тим самим ставите під загрозу свою фінансову незалежність, провокуючи виникнення проблем і неприємностей. А це як мінімум зло, яке в подальшому може мати негативні наслідки для людини. І в той же час, дотримуючись основоположних принципів кредитування, Ви можете отримати насолоду від життя, користуючись зараз благами, за які розрахуєтеся в майбутньому.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредит - це добро чи зло?» — 126 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредит - це добро чи зло? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:29 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредит під нуль відсотків річних: міф чи реальність? зараз, разом із Кредит - це добро чи зло? Кредитні карти: тенденції та перспективи відкривають.
Автор: admin
126 27.03.16