Як захиститися від колектораКризові явища в економіці країни привели до проблем фінансового сектора, які відобразилися на погіршення кредитних портфелів банків, через зростання кількості прострочених кредитів. Вирішення цієї проблеми було знайдено - передача поганих активів з дисконтом колекторним компаніям. Але мета роботи таких компаній - правдами чи неправдами повернути витрати з придбання портфелів прострочення і при цьому заробити. Методи впливу на боржників використовуються різноманітні: від переконань погашення частини або ж всієї суми простроченого кредиту до загроз життю, здоров'ю позичальника і членів його сім'ї. Далеко не всі застосовувані методи є законними. А з не гуманними і не етичними - можна і потрібно боротися, звичайно, не забуваючи погашати борг перед банком.

Хороший колектор - це людина, яка відмінно володіє здатністю переконання, може бути для боржника консультантом, порадником виходу зі сформованої ситуації, підказавши оптимальне рішення.

Звичайно, банкіри розуміють, що передаючи погані кредитні портфелі колекторам, які використовують в роботі не добропорядні методи впливу на боржника, тим саами псують репутацію і авторитет банку. В даному випадку ринок сам розставляє пріоритети, виживають найсильніші - успішні колекторські компанії, які використовують в роботі виключно легальні методи впливу на позичальника.

У роботі колекторів можливі наступні порушення:

- Дзвінки по телефону або відвідування в період з 22-00 до 07-00;

- Загрози життю позичальника і членів його сім'ї;

- Приниження боржника, його гідності та ділової репутації;

- Порушення громадського порядку під час роботи з позичальником;

- Поширення банківської таємниці, що стосується клієнта.

Звичайно, колектора зобов'язані переконати Вас повернути борг. І аргументів на користь погашення кредиторської заборгованості є маса:

-Судові тяжби з покладанням всіх витрат на позичальника;

- Стягнення боргу через виконавчу службу;

- Арешт рахунків і активів боржника і т.д.

Але як себе захистити від неправомірних дій колекторів? Перш за все, необхідно по можливості з'ясувати з якою компанією Ви маєте справу і звернутися з письмовою скаргою до цієї установи (з копією до банку-кредитору). Якщо такі дії не приносять бажаного результату і Вам продовжують загрожувати, принижувати, використовувати інші не добропорядні методи - сміливо звертайтеся до правоохоронних органів, суду та інших інстанцій. Правда на вашому боці. При цьому все ж важливо не забувати, навіщо до Вас прийшли колектора і що їм потрібно. Вчасно погашайте кредити і тоді ніхто Вас зайвий раз не потривожить.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як захиститися від колектора» — 152 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як захиститися від колектора публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:29 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як банк визначає вартість довгострокових кредитів зараз, разом із Як захиститися від колектора Кредит під нуль відсотків річних: міф чи реальність? відкривають.
Автор: admin
152 27.03.16