Як банк визначає вартість довгострокових кредитівЗ початком кризових явищ в економіці нашої країни, національний банк змушений був застосовувати активні заходи щодо стабілізації фінансово-банківського сектора. Одним з таких дій державного регулювання, було прийняття закону, який забороняє підвищувати процентні ставки по вже виданих кредитах. У такій ситуації банківські установи виявилися заручниками ринкової ситуації і наслідків посилення кризи в країні. Вартість залучених ресурсів почала зростати, а компенсувати ці витрати банки не в змозі.

Маючи гіркий досвід масового беззаставного кредитування і як наслідок - значний рівень портфелів прострочених кредитів, банки змушені більш обережно підходити до питання довгострокового кредитування і визначення ціни «довгих грошей».

2010 ознаменувався появою нового поняття в сфері кредитування -плавающей процентної ставки. Це той інструмент, який дозволив банкірам мінімізувати свої фінансові ризики, через коротких термінів отримання кредитних ресурсів. Якщо фінансові установи в стані ще залучити валюту на 5 років від іноземних інвесторів, то гривні або рублі доступні на внутрішньому ринку терміном до 1 року.

Які переваги в такому випадку плаваючої процентної ставки? В першу чергу такий відсоток залежить від вартості депозитних ресурсів в певний період. При підвищенні або зниженні вартості депозитів, банк має право відповідно змінювати плату за вже виданими кредитами.

Більшість фінансистів впровадили практику використання плаваючої процентної ставки. Але все-таки, така невпевненість в розмірі погашення позики трохи насторожує потенційного позичальника. А що буде, якщо друга хвиля кризи викличе істотне подорожчання кредитних ресурсів? Аналітики дійшли висновку, що на даному етапі погіршення ситуації в банківському секторі не варто побоюватися.

Тому все частіше починають з'являтися пропозиції щодо видачі позик в національній валюті під стандартну фіксовану процентну ставку. Звичайно в такий відсоток банки закладають всілякі ризики, а так же базові макро- і мікро- показники і тенденції розвитку кредитного ринку і економії країни в цілому. І все ж вибирати Вам, як потенційного позичальника: чи хочете Ви платити більше зараз і бути впевненим в майбутньому, або ж краще оформити кредит дешевше, розраховуючи на стабілізацію ринку і зниження вартості фінансових ресурсів. У даній ситуації важливо не помилитися.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як банк визначає вартість довгострокових кредитів» — 127 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як банк визначає вартість довгострокових кредитів публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:29 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості зараз, разом із Як банк визначає вартість довгострокових кредитів Як захиститися від колектора відкривають.
Автор: admin
127 27.03.16