Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованостіУ житті кожної людини бувають ситуації, коли фінансові питання особливо загострюються. Виникають великі непередбачені витрати, пов'язані з травмою, хворобою, звільненням з роботи, крахом бізнесу, аварією і т.д. А грошей «на чорний день» зібрати не вдалося. У таких випадках Вам просто необхідний кредит. Але така патова ситуація, часто ставить людину просто в безвихідне становище - йти на уклін в фінансову організацію за позикою, при цьому, навіть не замислюючись про те, як її віддавати. Відсутність фінансового плану по використанню кредитних коштів, а так само нераціональне їх споживання - все це причини виникнення кредиторської заборгованості.

Ось у Вас вже з'явилася перша прострочення по погашенню позички. Почали турбувати дзвінки з банку, а потім і діставати своїми розпитуваннями Ваших родичів колекторські компанії. Вас піднімають о 3 годині ночі і «вибивають» обіцянку заплатити частину протягом певного часу. Але грошей немає, і найближчим часом не передбачається. Що робити в такій ситуації?

Є кілька варіантів вирішення проблеми. Можна зібратися і знайти вихід зі скрутної фінансової ситуації. Варто визначити для себе можливості поповнення сімейного бюджету і активізуватися в цьому напрямку. Якщо для Вас це складно, або в силу певних причин неможливо, потрібно почати домовлятися з банком. Мета фінансової установи - не "діставання» свого позичальника, а в разі невдачі - судові позови, а повернення грошей, нехай навіть частинами по індивідуально узгодженим графіком. Мирова угода з банком, або як сьогодні це називається реструктуризація - реальний шлях до вирішення питання простроченої кредиторської заборгованості.

Але якщо людина цього не розуміє, або не хоче розуміти, щоб не ускладнювати собі життя - він ставати на шлях несприйняття і протистояння. Ухилення від погашення кредиторської заборгованості - це невиконання взятих перед кредитором зобов'язань з повернення запозичених коштів після закінчення строків виконання договору. Злісне ж ухилення від погашення кредиту має місце в наступних випадках:

- Сума простроченої кредиторської заборгованості перевищує еквівалент 8 тис. Дол .;

- Вступило в силу рішення суду, щодо стягнення кредиторської заборгованості з позичальника;

- Засвідчені факти небажання боржника виконувати рішення суду за наявності такої можливості (переоформлення майна на родичів, виїзд за кордон, зміна прізвища тощо).

Згідно статті 177 КК «Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості», за дане правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі до 200 000 рублів, або обов'язкові роботи на строк до 240 годин, або позбавлення волі на строк до 2-х років.

А тепер варто задуматися, що краще: домовитися з банком про отримання відстрочки платежу по кредиту або індивідуальних умов погашення простроченої заборгованості, або ж всіляко ховатися, ігноруючи рішення суду. Тільки врахуйте, останні - прямий шлях до негативних наслідків дії статті 177 Кримінального Кодексу.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості» — 183 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:29 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Доступні кредити: міф чи реальність? зараз, разом із Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості Як банк визначає вартість довгострокових кредитів відкривають.
Автор: admin
183 27.03.16