Доступні кредити: міф чи реальність?Складна економічна ситуація в нашій країні породила проблеми банківського сектора, які викликали ланцюгову реакцію по збільшенню кризових явищ на внутрішньому ринку. Спроби кредитування національної економіки фінансовими установами в 2010 р поки і залишилися на рівні починань. Хронічний дефіцит грошових коштів, що пов'язаний з масовим відтоком депозитів з банківської сфери, призвела до подорожчання фінансових ресурсів, перш за все в національній валюті. Як наслідок, на ринку починають з'являтися повністю забезпечені кредити під 23-27% річних. Але і ці позики оформити не так просто.

Перш ніж Ви отримаєте позитивне рішення, необхідно буде зібрати стос папірців, документально підтвердити фінансову спроможність, пройти верифікацію, скоринговую систему, перевірку інформації в бюро кредитних історій і т.д. При цьому важливо показати саме офіційні доходи сім'ї, так як банки в «Не офіціал» вже слабо вірять. Але де ж платять 2-3 тис. Дол., Не приховуючи реального розміру виплат? З огляду на національну систему оподаткування, навряд чи знайдеться багато компаній, які дозволять собі таку розкіш. А це означає, що реально отримати кредит в банку не так просто.

Поліпшення ситуації, що склалася можливо за рахунок вливання іноземних інвестицій в національну економіку, що в свою чергу дозволить знизити вартість фінансових ресурсів. А інвестори до нас потягнуться, тільки в разі економічної і політичної стабільності, збалансованості державного бюджету, контрольованого рівня інфляції. Зміцнення національної валюти - один із шляхів досягнення стабільності економіки країни і поліпшення інвестиційної привабливості. Тому зараз особливо важлива державна підтримка фінансово-банківського сектора, яка дала б можливість перетворити міфічне кредитування національної економіки в реальність.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Доступні кредити: міф чи реальність?» — 191 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Доступні кредити: міф чи реальність? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:29 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Графік погашення кредиту: класичний або ануїтетний? зараз, разом із Доступні кредити: міф чи реальність? Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості відкривають.
Автор: admin
191 27.03.16