Помилка в кредитній історії - як вчинити в такій ситуації?Бувають ситуації, коли в кредиті відмовляють цілком добропорядним позичальникам, яким банки з незрозумілих причин стали раптом відмовляти в кредитах. Однак при цьому в минулому ці позичальники вчасно погашали кредити, а їх дохід залишився на минулому рівні. Але, незважаючи на це банк, який до цього раніше не раз видавав цьому позичальникові позику, більше не бажає давати новий кредит. У чому ж може бути причина ситуації, що склалася?

Часто позичальники роблять велику помилку, коли махнувши рукою на незрозуміла поведінка банку, намагаються отримати позику в інших кредитних організаціях, замість того, щоб знайти справжню причину проблеми. Адже банки і самі зацікавлені в збереженні надійних клієнтів, тому не будуть відмовляти без серйозних на те підстав.

Буває так, пояснення загадкового поведінки банку криється в помилках в кредитній історії. Кожен громадянин має право на безкоштовну перевірку своєї кредитної історії раз на рік. Ознайомившись з нею, ви, цілком можливо зможете знайти там будь-які помилки або недостовірні дані, через які банк і відмовив вам у видачі нового кредиту.

Ваші дані відправляються в бюро кредитних історій банківськими службовцями. Так де має місце бути людський фактор, існує велика ймовірність помилок. Так, може бути неправильно вказані дані про суму і терміни виданих раніше кредитів, а також про самому позичальнику. Найбільш неприємним може бути випадок, коли кредит уже давно був погашений позичальником, а в кредитній історії цієї інформації немає. Або буває ситуації, коли в досьє невідомо звідки з'являється інформація про простроченнях, в той час як позичальник справно платив за кредитом.

Тому позичальникові дуже важливо щорічно перевіряти свою кредитну історію для своєчасного виправлення в ній помилок і недоліків. Для цього позичальнику потрібно звернутися в бюро кредитних історій із заявою, де протягом 30 днів інформація повинна бути перевірена. Для цього бюро потрібно зробити запит в банк, щоб переглянути всі дані і підтвердити їх документально.

У разі, коли після перевірки банком і бюро в кредитній історії не було виявлено помилок, але ви все одно впевнені в своїй правоті, слід звернутися в суд з пред'явленням всіх платіжних документів, які доводять відсутність прострочень. Правда, саме це може викликати проблеми, так як багато людей просто не вважають за потрібне довго зберігати документи, впевнені, що в майбутньому у них не виникне з банком ніяких непорозумінь.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Помилка в кредитній історії - як вчинити в такій ситуації?» — 74 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Помилка в кредитній історії - як вчинити в такій ситуації? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Офіс в кредит зараз, разом із Помилка в кредитній історії - як вчинити в такій ситуації? Перекредитування. відкривають.
Автор: admin
74 27.03.16