Офіс в кредитЗараз стало можливим взяти в банку кредит для покупки нежитлового приміщення. Але це тільки теоретично, а на практиці майже неможливо. Тому що при кредитуванні нежитлового помещени я може виникнути безліч труднощів, про які необхідно знати.

Давайте спробуємо у всьому розібратися. Ясно, що офіси купуються для отримання прибутку, для здачі в оренду. Або ж для забезпечення роботи фірми. Тому логічно, що і офіс в такому випадку повинен оформлятися на фірму, як на юридичну особу. Однак банки згодні видавати кредит на покупку офісу, тільки якщо кредит буде оформлений на фізичну особу. Ця вимога може бути як позитивним, так і негативним моментом. Чому ж це негативний момент?

Для того щоб отримати кредит, банку повинні бути зрозумілі доходи позичальника. Зрозуміло, що дохід засновників фірми не дорівнює прибутку самої фірми. Навіть якщо у фірми величезний оборот, але всі доходи можуть йти на розвиток бізнесу, а доходи засновників дорівнюватимуть їхнім зарплатам. Але ж чим менше дохід, тим менше кредит. Ось і офіс купити не виходить.

Земля під офісом.

Коли Ви купуєте квартиру, то навряд чи замислюєтеся про те, що на чиїй землі стоїть будинок і чим вона обтяжена. А при покупці нежитлового приміщення найголовніше питання це питання про землю. Так відбувається тому, що земля купується разом з офісом. А якщо у колишніх господарів земля знаходиться не у власності, а за договором оренди, то головне питання банку: на скільки років?

Якщо, наприклад, термін оренди закінчується через три роки, то і термін кредитування буде не більше трьох років, так як орендодавці можуть і не продовжувати договір оренди.

Тепер давайте розглянемо детальніше, як можна купити офіс в кредит.

При покупці офісу в кредит, початкові дії такі ж, як при покупці квартири: збір документів, що підтверджують платоспроможність, отримання рішення банку про максимальний розмір кредиту, пошук цікавить Вас об'єкта і збір всіх документів по об'єкту для банку. А ось далі вже йдуть відмінності.

Банк видасть Вам гроші тільки тоді, коли офіс буде в заставі у банку. Тобто процедура придбання офісу в кредит може виглядати наступним чином:

- Позичальник підписує кредитний договір з банком

- Банк видає гроші позичальникові

- Він купує офіс, а продавець отримує гроші

- Потім позичальник закладає офіс в банк.

І тут банк починає сумніватися, а раптом позичальник не закладе офіс і кредит буде не забезпеченим. Оскільки вартість «середнього» офісу більше, ніж вартість «середньої» квартири, то і ризиків у банку набагато більше. Як бути в такій ситуації?

Тут є два варіанти:

- Позичальникові треба постаратися переконати продавця, щоб він заклав офіс банку

- Потім позичальник купує у продавця закладений офіс. Таким чином, і позичальник стане власником офісу, і офіс знаходиться в заставі у банку.

Але у продавця можуть виникнути два питання: «навіщо мені це треба?» І «Що робити, якщо покупець відмовиться купувати?». Для того щоб підтвердити серйозність ваших намірів, доведеться виплатити продавцеві попередній внесок.

Якщо ж продавець не погодиться - можна взяти кредит під заставу Вашої квартири, або квартири родичів.

Спосіб придбання офісу в кредит вибирати, звичайно, Вам самим, але про складнощі Ви вже хоч трохи знаєте і будете до них готові.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Офіс в кредит» — 96 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Офіс в кредит публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Таунхауси і котеджі в кредит зараз, разом із Офіс в кредит Помилка в кредитній історії - як вчинити в такій ситуації? відкривають.
Автор: admin
96 27.03.16