Таунхауси і котеджі в кредитНе тільки під заставу квартир дозволяється брати іпотечний кредит. Іноді може знадобитися придбати земельну ділянку, будинок або котедж, скориставшись іпотекою. Але закласти заміську нерухомість набагато складніше, ніж квартиру. В даному випадку ви зустрінете на порядок більше каверз, ніж при покупці квартири. Давайте спробуємо розібратися, як можна придбати об'єкти заміської нерухомості, скориставшись іпотечним кредитом.

Зараз є чимало банків, які готові давати гроші в кредит, як на будівництво нерухомості, так і на покупку вже готових об'єктів. Однак з усього безлічі банків, які згодні видавати іпотеку під заставу квартири, не всі банки схвалять кредит із заставою заміської нерухомості. Навіть якщо якийсь банк і готовий видати такий іпотечний кредит, але кожен випадок такої іпотеки розглядається індивідуально. Банк не видаватиме іпотеку не дивлячись, під будь-який об'єкт. Необхідно знати, що при іпотечному кредитуванні заміської нерухомості, може виникнути безліч питань. Вони будуть пов'язані:

1) З землею, її цільовим призначенням. Земельні ділянки за цільовим призначенням можуть бути:

- Землями сільськогосподарського призначення

- Землями промисловості

- Землями населених пунктів

- Землями лісового фонду

- Землями водного фонду

- Землями особливо охоронюваних територій і об'єктів.

Відомо, що на землях одного цільового призначення капітальне будівництво дозволяється, то на землях іншого - забороняється.

До того, як починати процес іпотечного кредитування, необхідно з'ясувати, яке цільове призначення земель, на яких розташовується об'єкт заміської нерухомості.

2) Ліквідністю об'єкта. Під цим поняттям мається на увазі можливість, у разі необхідності, швидко реалізувати об'єкт. Банк приймає рішення, чи підходить об'єкт іпотеки для постійного проживання, чи є до нього зручна дорога в будь-який час року, проведені чи газ, вода, електрика і каналізація. А також що ще оточує об'єкт.

3) Документами на об'єкт. Тому що в нашій країні дуже часто бувають випадки, коли спочатку будується заміський будинок, а тільки потім оформляються всі дозвільні документи. Зрозуміло, що банк у Вашому котеджі жити не збирається. Тому його мало цікавлять вода, ліс, свіже повітря і щебет птахів. Ви можете отримати відмову в іпотеці просто тому, що даний об'єкт здасться банку мало ліквідним.

Стає ясно, що при такому вигляді іпотечного кредитування банки:

- Набагато сильніше чіпляються до об'єктів іпотеки, ніж при кредитуванні квартир

- Вимагають від позичальника більшої частки внесення власних коштів

- Видають іпотечний кредит з підвищеними процентними ставками.

Тому, якщо Вам легше взяти іпотеку під заставу міської квартири, то необхідно передбачити і цей варіант. А отримані гроші можна використовувати для покупки або будівництва котеджу. Це рішення може бути для Вас більш вигідним, ніж брати іпотеку під заставу заміської нерухомості. Ви збережете свій час і нерви.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Таунхауси і котеджі в кредит» — 60 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Таунхауси і котеджі в кредит публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредитний договір банку зараз, разом із Таунхауси і котеджі в кредит Офіс в кредит відкривають.
Автор: admin
60 27.03.16