кредит безробітнимТільки з початку 2011 року кількість зареєстрованих безробітних в Україні зросла майже на 70 тисяч, і продовжує негайно рости.

Пошук роботи займає у жителів столиці в середньому до півроку. Протягом цього періоду необхідно утримувати сім'ю, здійснювати покупки. Постає питання про пошуки джерел фінансування своїх потреб.

На сьогоднішній день банківська система в Україні настільки виховала споживача, що в разі, якщо виникає питання про нестачу фінансів, звичним і досить ходовим рішенням є кредит. Але хто видасть кредит безробітному?

Державний центр зайнятості України, наприклад, згідно з чинним законодавством надає безвідсоткові кредити безробітним, які планують займатися підприємницькою діяльністю. Але, насправді, ці структури та обсяги доступного фінансування недостатні, щоб задовольнити існуючий попит на отримання фінансово-кредитної допомоги.

Є ще так звані агенти і приватні інвестори, пропозиціями яких рясніє громадський транспорт і інтернет.

Вони пропонують можливість швидко отримати велику суму готівкою, без серйозних поручительств з боку позичальника, в тому числі тим, хто не має постійного місця роботи та відповідного стабільного доходу. Але в разі співпраці з подібними партнерами не уникнути завищених відсотків по кредиту та інших непосильних і ненадійних умов.

Що ж робити, тим, хто залишився без роботи і потребує грошей? Хто може надати допомогу в отриманні кредиту безробітному?

Є кілька відносно офіційних варіантів вирішення цієї проблеми.

По-перше, є кредитні брокери, компанії які співпрацюють з банками та іншими фінансовими установами. Вони виступають координуючої стороною, допомагають з оформленням кредиту, врегулюють проблемні питання.

Проте, необхідно враховувати, що в цьому випадку позичальник повинен сплатити послуги брокера, а розмір комісії іноді доходить до 5% від суми кредиту.

Виплачується комісія до прийняття банком рішення про видачу кредиту, відповідно, співробітництво з брокерами може посприяти отриманню кредиту безробітному, але не дає 100% гарантії.

Другий варіант не передбачає посередників. Це кредит готівкою в банку без довідки про доходи. Але такі кредити видають не всі банки на сьогоднішній день. Що стосується умов, якщо це кредит в гривні, то вони можуть бути такими:

Розмір кредиту: 1 000,00 - 25 000,00 грн.

Мінімальний термін: 6 місяців.

Максимальний термін: 2 роки

Розмір початкового внесок а: будь-хто.

Відсоткова ставка: 0,01%

Одноразова комісія: 5,00%

Щомісячна комісія: 5,00% від суми.

Труднощі з погашенням кредиту: ануїтет.

Умови дострокового погашення: без штрафних санкцій.

Застава: без застави.

Термін прийняття рішення про видачу кредиту: 2 години.

Пакет документів: заяву (клопотання) - анкета, паспорт громадянина України та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

Примітка: одноразова комісія входить в суму кредиту, вік позичальника від 25 до 63 років.

В обох випадках потрібно гарантія з боку позичальника, це або поручитель з офіційно-підтвердженим доходом, або заставу - нерухомість, автомобіль, інше майно.

Головне пам'ятати, що кредит - це не тільки вирішення питання про фінансування покупки або інших потреб, а й боргове зобов'язання, яке лягає на плечі безробітного позичальника.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «кредит безробітним» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. кредит безробітним публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредит на будівництво будинку зараз, разом із кредит безробітним Рейтинг банків України відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16