Рефінансування іпотечного кредитуРозвиток іпотечного кредитування в останні роки пов'язано зі збільшенням пропозицій банків щодо кредитування житла. Адже дозволити собі відразу погасити всю вартість квартири або будинку може не кожен, а ось взяти квартиру в кредит терміном на 20-30 років цілком здатна сім'я з двох осіб, які працюють, та й родичі часто допомагають.

А так як кредит для банку, особливо під заставу нерухомості - це досить вигідна і прибуткова операція, то кожен банк сьогодні намагається надати такі умови для позичальника, щоб вони були не тільки конкурентоспроможними, але і змушували брати іпотечні кредити виключно у них.

І часто клієнти одних банків, які взяли кредит на покупку житла кілька років тому, із заздрістю дивляться на ті умови, які сьогодні надаються іншими банками, а іноді і тим банком, в якому вони брали кредит за старими ставками.

У тому випадку, якщо умови кредиту вас вже не влаштовують, ви можете звернутися до свого банку з проханням про зміну умов надання кредиту. Така зміна умов називається рефінансування банківського іпотечного кредиту.

Але банки не дуже охоче йдуть на такі зміни в зв'язку з втратою грошей на відсотках, які при нових умовах зазвичай нижче старих. В цьому випадку позичальник має повне право звернутися в інший банк, де кредитні умови його влаштовують більше.

Рефінансування іпотечних кредитів інших банків - це досить нова послуга на банківському ринку в Україні, хоча за кордоном вона вже давно активно практикується. Клієнти банків можуть самі вирішувати, в якому банку брати нові кредити під одну і ту ж нерухомість.

Суть рефінансування полягає в тому, що новий банк видає позичальникові новий кредит під нерухомість, закладену в іншому банку за поточними зобов'язаннями, цими грошима достроково погашається ваш старий кредит, що дозволяє заощадити на переплату відсотків, а з новим банком ви працюєте за новими, більш вигідними умовами.

Але переведення вашого кредиту в новий банк тягне за собою і нові витрати. Адже новий кредит - це нові комісійні платежі банку за оформлення та обслуговування кредиту, нові платежі нотаріусу за проведення операції, пов'язаної з перекладом кредиту, нова страховка, оцінка майна і т.д.

І перш, ніж звертатися в інший банк з проханням про рефінансування вашого кредиту, необхідно прорахувати всі витрати, пов'язані з рефінансуванням, і вигоду, отриману від зміни умов кредитування.

Зазвичай, якщо різниця між річними відсотковими ставками банків не перевищує 1,5-2%, а термін до закінчення кредитного договору становить менше 5 років, оформляти переклад кредиту в інший банк не має сенсу. Витрати на таке рефінансування не тільки не окупляться, а й можуть перевищити видимі вигоди від даної угоди.

А от у випадку, якщо умови в новому банку відповідають вищезазначеним вимогам, можете сміливо пробувати рефінансувати ваш іпотечний кредит.

Адже крім зниження процентної ставки ви можете отримати додатковий ряд переваг: переоформити кредит на більш тривалий термін, змінити графіки платежів на більш вигідні для вас, поліпшити умови кредитного договору і т.д.

Багато банківські службовці вважають, що в 2011р. рефінансування стане такою ж популярною послугою, як і звичайне кредитування. Для банків рефінансування іпотечних кредитів 2011 - можливо, новий банківський продукт, який скоро почнуть активно рекламувати все банки, адже боротьба за клієнта для них - основний маркетинговий хід і джерело прибутку.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Рефінансування іпотечного кредиту» — 69 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Рефінансування іпотечного кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:15 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Облік кредитів і позик зараз, разом із Рефінансування іпотечного кредиту Кредит на будівництво будинку відкривають.
Автор: admin
69 27.03.16