материнський кредитУ зв'язку з погіршенням демографічної ситуації в світі, а особливо в країнах СНД, уряди деяких країн намагаються допомогти і підтримати молоді сім'ї, на законодавчому рівні впроваджуючи державні програми фінансової допомоги при народженні дітей.

Так, в Україні за кожну новонароджену дитину з 1 лютого 2011р. молода сім'я отримує грошову підтримку в розмірі від 17952 грн. (За першу дитину) і до 73440 грн. (За третю і наступну дитину).

При цьому тільки частина суми видається на руки відразу після народження. Решта суми виплачується щомісяця рівними частинами протягом року і більше.

У Росії ж це питання регулюють трохи інакше. Там існує таке поняття, як материнський капітал. Це одноразова виплата матері після народження другої дитини (або третього, четвертого і т.д.), яка народила в період з 2007р. по 2016р. Також материнський капітал може отримати і батько, якщо мати дитини померла або була позбавлена материнських прав.

З 2011 р сума материнського капіталу становить 365700 рублів (що на сьогодні еквівалентно 106000 грн.). Але гроші можна отримати тільки по досягненню дитиною трирічного віку, та й витратити їх дозволять лише на певні цілі.

У законі про материнський капітал чітко вказано, що гроші можна витратити на покупку житла, на навчання будь-якого з дітей віком до 25 років, або на збільшення пенсії матері. Також ці суму можна розділити між цими потребами.

При цьому витрачати материнський капітал на ремонт, купівлю землі, лікування та інші потреби забороняється, хоча в уряді РФ обговорюється можливість збільшення кількості статей цільового використання материнського капіталу.

Але все ж законодавство допускає випадки, коли ці гроші можна використовувати достроково, тобто до досягнення дитиною трирічного віку.

Наприклад, якщо використовувати материнський капітал на погашення кредиту (на квартиру або будинок), тоді є всі шанси, що вам підуть на поступки і дозволять скористатися цими грошима.

Також ви можете оформити іпотечний кредит під материнський капітал. Для цього ви в банку при оформленні кредиту пред'являєте сертифікат на отримання материнського капіталу, і вам оформляють кредит на дві суми: на суму вашого кредиту без урахування первинного внеску і на суму, зазначену в сертифікаті. Як тільки гроші по материнському капіталу з Пенсійного фонду РФ надійдуть на рахунок банку, вони підуть на погашення позики.

Така система покупки житла в кредит на сьогодні дуже вигідна молодим сім'ям, так як погасити кредит материнським капіталом - це все одно, що збільшити первинний внесок за кредит на суму материнського капіталу.

Адже при погашенні цієї суми відсотки на неї вже не нараховуються, в результаті житло купується на більш вигідних умовах. А якщо врахувати, що в багатьох банках існують спеціальні програми іпотечного кредитування за спеціальними умовами (процентна ставка нижча за звичайну, термін кредитування збільшений), то така можливість - чи не єдина для сім'ї поліпшити свої житлові умови і забезпечити дітям нормальне дитинство.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «материнський кредит» — 65 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. материнський кредит публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:15 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредит готівкою в день звернення зараз, разом із материнський кредит Облік кредитів і позик відкривають.
Автор: admin
65 27.03.16