Кредит готівкою в день зверненняКожен з нас у своєму житті, напевно, стикався з таким поняттям, як експрес кредит в банку. Такий вид кредитування дуже часто практикується супермаркетами побутової та електронної техніки, де вам ще на вході запропонують оформити кредит на практично будь-який товар, наявний в магазині. Особливо привабливими виглядають кредити під 0% строком від 3 місяців і більше.

Так що ж таке «експрес кредит», чи можна оформити експрес кредит в день звернення в банк, які терміни видачі таких кредитів і на які максимальні суми може розраховувати споживач? Спробуємо розглянути всі питання по порядку.

Отже, експрес кредитом в банку називається кредит, на оформлення якого банку потрібно не більше доби, для якого банк зажадає мінімальна кількість документів і, що не маловажно, видати суму зможе готівкою в день подачі заяви (або наступного дня).

Або, як альтернативний варіант, кредит вам видадуть вже в матеріальній формі (побутовою технікою) або, за вашим бажанням, нарахують на картку. Здавалося б, такі умови - це ідеальний варіант для споживачів отримати в своє розпорядження готівкою деяку суму грошей швидко і без проблем.

Але у такого виду кредиту є і суттєві недоліки: найчастіше відсотки за таким кредитом істотно вище, ніж за цільовими нетермінових кредитами, а штрафні санкції при несвоєчасній виплаті заборгованості іноді просто шокують!

Так, в деяких банках вже на п'ятий день затримки виплати по кредиту, починаючи з другого місяця користування кредитом, вам нарахують до 750 грн. штрафу, в залежності від суми кредиту. Це не враховуючи того, що відсоток за користування кредитом може варіюватися від 17% до 25%, залежно від суми кредиту і термінів його видачі.

Для того, щоб отримати кредит в банку в день звернення, вам необхідний мінімальний пакет документів: копія паспорта, ідентифікаційного коду, довідка про доходи (якщо сума більше встановленої банком, наприклад, більше 20000 грн.) І, мабуть, цього вистачить.

У чому ж суть такого безмежної довіри банків до позичальників? Невже вони на слово вірять клієнтам, які приходять до них і кажуть, що зможуть вчасно погашати заборгованість по кредиту, не пред'являючи ніяких доказів?

Зазвичай перед прийняттям рішення про видачу кредиту клієнту запропонують заповнити чималеньку анкету, із зазначенням місця роботи (останнього і передостаннього), рівня доходів сім'ї та окремо рівня ваших доходів, наявністю кредитів в інших банках (поточних і виплачених) і т.д.

Після заповнення ці дані оперативно перевіряються по базі, з'ясовується ваша кредитна історія в інших банках, прозваниваются ваші роботодавці та родичі і, якщо вся інформація, подана вами, підтверджується, то у вас з'являються всі шанси, щоб оформити терміновий кредит в день звернення.

І, так як суми видачі кредитів при подібній схемі досить невеликі (зазвичай 20000 - 25000 грн.), То банки особливо не ризикують, адже в разі виплати кредиту вони непогано зароблять. Так, при видачі експрес кредиту строком на 2 роки в сумі 25000 грн. банк запрацює більш 12500 грн.

І докладніше про терміни видачі експрес кредитів. Зазвичай такі кредити видаються терміном на 2-3 роки, але, при бажанні, терміни можна збільшити до 5 і навіть до 7 років. Термін дуже сильно прив'язаний до суми кредиту - чим більше сума, тим на більший термін її погашення ви можете розраховувати.

Але при великих сумах експрес кредитів з вас запитають набагато більше документів (обов'язковою буде довідка про доходи за останні півроку, наявність свідоцтва приватного підприємця та ін.).

Та й максимальна сума, на яку ви можете розраховувати при наявності всіх документів і при відсутності заставного майна, рідко перевищує 100000 грн. А повернути вам доведеться вже понад 160000 грн., Адже такі суми не видаються терміном, менш ніж на 3 роки.

От і рахуйте, чи варто так переплачувати тільки за швидкість і простоту оформлення, або краще почекати і оформити цільовий кредит зовсім на інших умовах.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредит готівкою в день звернення» — 79 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредит готівкою в день звернення публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:15 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину База боржників за кредитами зараз, разом із Кредит готівкою в день звернення материнський кредит відкривають.
Автор: admin
79 27.03.16