Максимальна сума кредитуПлануючи отримати кредит, кожен з нас задається питанням, а чи зможу я отримати в банку більше грошей, ніж розраховую? Адже буваю моменти, коли гроші потрібні саме зараз, сьогодні, і відсоток за користування кредитом не лякає.

Яка ж максимальна сума кредиту доступна звичайним громадянам, від чого вона залежить і наскільки просто її отримати?

Розрахунок максимальної суми кредиту для звичайного обивателя включає в себе термін, на який береться кредит, його мета, рівень доходів позичальника, а також наявність заставного майна. Крім цього, в різних банках сума може бути також різною, та й вимоги до вищеперелічених умов теж відрізняються.

Наприклад, в «Платинум-Банку» можна отримати споживчий кредит строком від 3 до 36 місяців на суму від 5000 грн. до 75000 грн.

При цьому, як заявляють маркетологи банку, для отримання кредиту не потрібно заставного майна, та й саме рішення про надання кредиту приймається банком за добу.

Ось тільки переплата за кредит становить чималу суму: при максимальній сумі кредиту через 3 роки в банк необхідно буде повернути вже більше 150000 грн. Тобто сума зросла вдвічі!

Але зате у вас не питатимуть, на що ви витратите ці гроші, та й сума вам видається готівкою. Тут уже кожен вирішує для себе, що для нього на даний момент важливіше: отримати готівкою солідну суму грошей (наприклад, на відкриття свого бізнесу), з подальшим поверненням вдвічі виросла суми, або пробувати крутиться власними коштами.

У «Правекс Банку» на сьогоднішній день взагалі припинені виплати споживчих кредитів приватним особам. У «Приват Банку» кредит готівкою можуть видати під заставу нерухомості без довідки про доходи, при цьому сума кредиту може досягати 250000 грн.

Але термін, на який можна оформити такий кредит, складає всього 6 місяців! А взагалі така сума залежить від того застави або забезпечення, яке зможе пред'явити позичальник.

Максимальна сума споживчого кредиту в кожному банку розраховується індивідуально, і обмежується тільки реальною вартістю заставної нерухомості.

Але все ж усереднені дані у українських банках досягають 25000 - 30000 грн. Це ті реальні суми, на які може розраховувати споживач, намагаючись отримати кредит готівкою без застави. Основна вимога банку для отримання такого кредиту - наявність немаленького офіційного доходу.

Розрахувати максимальну суму кредиту, на яку ви реально можете претендувати, можна на сайті практично будь-якого банку. Для цього достатньо вказати суму, яку ви хочете зайняти, термін позики, а також ваш офіційний дохід за півроку.

Але все ж рішення про видачу вам споживчого кредиту готівкою прийматимуть індивідуально, тому без походу в банк вам не обійтися. І відразу готуйтеся до того, що відсотки за таким кредитом будуть набагато вище, ніж відсотки за цільовими кредитами.

Так, якщо ви берете кредит на авто, вам запропонують програму автокредитування з 17-19% річних. Споживчий же кредит обтяжується 20-26% річних. Адже видавати кредит приватним особам без застави, та ще й готівкою - досить ризикована справа для банку. Ось і намагаються банки якщо не всіляко себе убезпечити, то хоча б заробити на цьому.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Максимальна сума кредиту» — 167 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Максимальна сума кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:15 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Комісія за обслуговування кредиту зараз, разом із Максимальна сума кредиту Розрахунок відсотків по кредиту відкривають.
Автор: admin
167 27.03.16