Комісія за обслуговування кредитуПри видачі кредитних коштів, банки часто використовують механізми прихованих доходів і одним з найбільш ефективних методів в цьому напрямку, є застосування різних комісій.

Як правило, спочатку, потенційні позичальники звертають увагу на основні параметри пропонованого продукту: процентну ставку, рядки і порядок видачі кредитних коштів.

Середньостатистичний обиватель не завжди зверне увагу на наявність додаткових комісій в договорі, а саме вони можуть істотно збільшити витрати на обслуговування кредиту.

Комісія банку за обслуговування кредиту застосовується в більшості кредитних програмах. Суть її полягає в тому, що позичальник зобов'язується виплачувати банку комісійну винагороду за обслуговування виданого йому кредиту на протязі всього строку дії договору. Сума такої винагороди розраховується від суми виданого кредиту і може становити від 1 до 10%. Важливо розуміти, що при цьому плата за обслуговування кредиту при перерахунку на процентну ставку істотно збільшиться.

Давайте спробуємо перерахувати вартість кредитних коштів, з огляду на комісію за обслуговування кредиту. Припустимо, що ми плануємо отримати кредит в сумі 50 000 у.о. зі ставкою 15% річних, і щомісячною комісією за обслуговування в розмірі 1% від суми кредиту.

При таких умовах внесок за відсотками в перший місяць складе 625 у.о. (При розрахунку брався метод нарахування факт / 360), а сума комісії - 500 у.о. У перерахунку на річну процентну ставку ми отримуємо 27% річних загальної ставки прибутковості.

Як бачимо, така комісія суттєво змінює всю картину, і якщо її не взяти до уваги, можна серйозно прорахуватися в вартості позикових коштів. Тут також важливо враховувати порядок нарахування щомісячної комісії, в разі якщо розраховується на початкову суму кредиту, вона буде мати найбільше значення протягом усього строку дії договору.

Якщо ж буде нараховуватися на залишок кредиту, то в такому випадку, вона буде зменшаться пропорційно погашення заборгованості по кредиту.

Оскаржити таку комісію у банку в судовому порядку на даний час не представляється можливим. Вітчизняне законодавство не накладає обмежень на формування комісійних винагород банківськими установами, і якщо Ви підписали кредитний договір, то зобов'язані виконувати його умови.

Для уникнення таких неприємних сюрпризів, настійно рекомендуємо Вам, перш ніж підписувати договір позики, обов'язково ознайомиться з усіма його умовами. Не соромтеся вимагати у співробітників банку пояснень з приводу нарахування всіляких комісій та порядку їх сплати.

Бажано мати можливість ознайомиться з текстом договору не в день його підписання, оскільки в суєті процедури видачі кредиту, як правило, на це немає часу. Так що, постарайтеся подбає про це заздалегідь.

Сподіваємося наведений вище матеріал, допоміг Вам хоч частково розібратися в прихованих механізмах формування ціни на кредитні кошти, які застосовуються в банківських установах. Будьте пильні і уважні. Бажаємо Вам виключно вдалих угод!(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Комісія за обслуговування кредиту» — 210 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Комісія за обслуговування кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:15 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Комісія за видачу кредиту зараз, разом із Комісія за обслуговування кредиту Максимальна сума кредиту відкривають.
Автор: admin
210 27.03.16