Кредит, в якому банку кращеНа сьогоднішній день в Україні працюють 182 банки, що ідентично показником США, якщо брати до уваги кількість банків на 100 тис. населення. Така кількість фінансових установ аж ніяк не робить економіку нашої країни сильніше і не свідчить про її серйозній фінансовій потенціал.

Банки майже не виконують свої класичні функції впливу на економічні процеси в країні, а більше схожі на фінансові супермаркети для величезних корпорацій. При цьому про макроекономічному вплив такої діяльності, навряд чи хто замислюється.

З цього, якщо Ви задавалися колись питанням, де краще взяти кредит, відповісти на нього однозначно не просто. При пошуку банківської установи, як оптимального бізнес-партнера, потрібно звертати увагу на ряд найважливіших чинників: рядків роботи банку на ринку, доступність офіційної інформації про нього, позитивна динаміка фінансових показників і ділова репутація. Чи не рекомендуємо Вам вибирати банки, які тільки зареєструвалися, привабливі на перший погляд кредитні програми, можуть виявитися не такими вже й вигідними.

А якщо Ви виберете собі не надійного партнера, то ризикуєте повертати отримані кредитні кошти іншому кредитору з можливими змінами за договором кредиту.

Адже, виходячи з вітчизняного законодавства, кредитор має право переуступати борги своїх клієнтів на користь третіх осіб без згоди боржника. Згадайте, наприклад, пріцідент переуступки боргів Укрпромбанку на користь Дельта банку, і такі випадки в наш час далеко не поодинокі.

При істотному виборі кредитних програм на сьогоднішній день, також буває, складно визначиться, який кредит краще взяти? З цим питанням трохи простіше. Спочатку потрібно чітко уявляти собі, для чого саме Вам необхідні позикові кошти?

З відповіді на це питання, можна вибрати вид кредиту який Вам підійде. Давайте спробуємо розібратися в основних видах кредитів, які пропонуються на сьогодні банківськими установами.

Залежно від цільового використання кредити поділяються на цільові і не цільові. Перші надаються позичальникові на конкретні цілі, які прописані в кредитному договорі, і позичальник не має право використовувати їх не за призначенням.

Другі не мають конкретної мети і, видаються без здійснення перевірки їх цільового використання. Залежно від забезпеченості, кредити буваю забезпеченими і бланковими (не забезпеченими заставою).

У першому випадку для отримання кредиту необхідно надати заставу, а в другому, позичкові кошти можна отримати без будь-якого забезпечення. Залежно від предмета і мети кредиту, грошові кошти можуть бути видані у вигляді разового кредиту, кредитної лінії (відновлюваної і невідновлюваної), овердрафту, обліку векселі, факторингу тощо.

Кожен продукт, за своїм, вигідний і цікавий, просто потрібно розуміти який саме найбільш краще підійде для Вас.

Визначити який кредит краще, Ви зможете проаналізувавши умови декількох банків і зіставивши всі витрати по його обслуговуванню. Не полінуйтеся провести детальний моніторинг пропозицій на ринку банківських послуг, це можливо дозволить Вам в майбутньому заощадити не тільки час, а й гроші.

Якщо Вам складно розібратися у всіх тонкощах банківських пропозицій, Ви завжди можете звернутися за допомогою до банківським співробітникам і з'ясувати для себе всі деталі.

Сподіваємося, що викладена вище інформація буде корисною для Вас і допоможе вирішити всі Ваші фінансові питання. Успіхів Вам і удачі в бізнесі!(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредит, в якому банку краще» — 65 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредит, в якому банку краще публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:15 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Пільговий кредит на будівництво зараз, разом із Кредит, в якому банку краще Комісія за видачу кредиту відкривають.
Автор: admin
65 27.03.16