Пільговий кредит на будівництвоНа сьогоднішній день, молоді сім'ї та одинокі люди вікової категорії до 35 років, можуть отримати пільговий кредит на будівництво житла, скориставшись спеціальною державною програмою.

Механізм отримання такої позики регулюється Положенням про порядок надання довгострокового державного пільгового кредиту індивідуальним забудовникам (наказ Міністерства у справах будівництва і архітектури України від 05.07.1994 г.№59 / 82/129).

Скориставшись такою програмою, молоді сім'ї отримують можливість побудувати своє власне житло і не залежати від різних негативних і непередбачуваних факторів, які можуть виникнути при роботі з будівельними компаніями.

Сума кредиту за такою програмою визначається виходячи з розміру площі на одну людину відповідно до діючих норм, і вона не повинна перевищувати 90% вартості побудованого житла.

Такі кредити оформлюються терміном на 30 років з умовою відстрочки платежу в перші три роки від дати отримання першого траншу позичкових коштів. Пільговий кредит на житло надається після подачі такого необхідного пакету документів:

  • рішення місцевого виконавчого комітету про відведення земельної ділянки під індивідуальне будівництво;
  • акт відведення земельної ділянки під забудову;
  • будівельний паспорт на забудову садової ділянки, виданий районним (міським) архітектором;
  • проект будинку, завірений районним (міським) архітектором;
  • розрахунок приблизної вартості будівництва, погоджений з місцевим відділом капітального будівництва. Якщо будівництво планується вести з залученням забудовника, то необхідно надати кошторис будівництва, узгоджену з підрядною організацією;
  • довідка з місця роботи забудовника про одержуваної середньомісячної суми доходу) і сум вироблених утримань. Кредит не може бути надано особам, у яких суми утримань становлять 50% або більше від суми середньомісячного доходу. У разі якщо у забудовника присутні додаткові доходи, він зобов'язаний надати декларацію про доходи за рік, завірену податковою інспекцією за місцем його проживання.

Отримання пільгового кредиту на житло може надаватися і за рахунок державних коштів за програмою кредитування молодіжного будівництва.

Дана програма дає можливість певної вікової категорії громадян, отримати кредитні кошти для придбання житла за рахунок бюджетних грошей для поліпшення своїх житлових умов.

Плата за користування такими позичковими засобами не перевищує 5% річних, а для пільгової категорії громадян (у віці до 35 років) - 3%. Якщо у молодої сім'ї є дитина, то такий кредит надається безвідсотковий.

У разі наявності двох дітей, держава відшкодовує 25% від отриманої суми кредиту, а якщо дітей троє і більше, то сума відшкодування становитиме 50%.

Рядків надання кредитів не може перевищувати 30років, а початковий внесок становить 6%. Погашення заборгованості і виплата відсотків відбувається рівними частками з можливою відстрочкою платежу до введення будинку в експлуатацію, але не пізніше 3 років з початку кредитування.

Придбане в рамках цієї програми житло, не може мати площу понад 21 квадрата на людину, додатково може бути виділено не більше 20 квадратів на сім'ю.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе Вам визначиться, з необхідною програмою пільгового кредитування на покупку житла.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Пільговий кредит на будівництво» — 92 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Пільговий кредит на будівництво публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:15 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредит на будівництво житла зараз, разом із Пільговий кредит на будівництво Кредит, в якому банку краще відкривають.
Автор: admin
92 27.03.16