Кредит на будівництво житлаЯкщо Ви давно мріяли про власне житло, але у Вас не було коштів здійснити дане бажання, сьогодні Ви маєте всі шанси втілити свою мрію в реальність. Для більшості молодих сімей житлове питання залишається одним з найгостріших, і одним із способів вирішення цього питання є кредит на будівництво житла. Саме сьогоднішня ситуація на ринку нерухомості найбільш сприятлива для здійснення вкладень і покупки нерухомості.

На сьогоднішній день цей ринок переживає не найкращі часи і ціни на житло якщо не знижуються, то тенденції до зростання не мають однозначно. Багато забудовників пропонують покупцям найрізноманітніші програми покупки квартир в розстрочку на вигідних умовах. Багато покупців в період будівельного буму 2006-2008 і мріяти про таке не могли.

Отримання кредиту на будівництво житла досить складна процедура і перш ніж зважитися оформляти такий кредит, необхідно орієнтуватися в головних юридичних і фінансових нюансах такої угоди. Юридичні аспекти кредитів на будівництво житла регулює, Закон України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» від 19.06.2003 №978-IV. Не варто забувати також про можливість отримати іпотечний кредит на пільгових умовах за програмою кредитування молодіжного будівництва.

Дана програма функціонує в рамках Указу Президента України від 4 грудня 1996 «Про додаткові заходи щодо реалізації державної житлової політики». Пільговий кредит на будівництво житла мають право отримати молоде подружжя у віці до 30 років, або ж самотні люди до 28 років. Рядків такого кредиту становить 30 років, при 3% річних і 10% першому внеску.

Давайте спробуємо розібратися в основних способи інвестування грошей в будівництво. На сьогоднішній день таких способів існує два - покупка безпроцентних (цільових) облігацій або участь у Фонді фінансування будівництва (ФФБ).

Суть першого варіанту полягає в тому, що забудовник (або будь-яка інша організація представляючи інтереси забудовника) випускає облігації. Покупці, які придбали такі цінні папери, після настання терміну їх викупу отримують право обміняти їх на квадратні метри. Потенційно дана схема інвестицій сама ризикова для інвестора, але найбільш вигідна забудовнику, так як дозволяє йому оптимізувати оподаткування.

Для інвестора немає майже ніяких гарантій страховки своїх капіталовкладень, так як ні в самих облігаціях, ні в підписаних договорах немає інформації, яка саме квартира належить покупцеві. Облігації тільки надають право на отримання «віртуальних» квадратних метрів житла, точне розташування якого не відомо.

Більш сучасною і надійною схемою інвестування капіталу в будівництво є участь у ФФБ. Даний фонд, являє собою структуру, яка займається контролем та страхуванням будівництва, а також залученням в нього грошових коштів громадян. Такі фонди мають право самостійно організовувати забудовники, або ж створити їх разом з банками, або іншими фінансовими установами.

Суть схеми полягає в тому, що інвестор, підписує договір з ФФБ, в якому передбачається графік внесення грошових коштів інвестором, адреса, метраж і вартість майбутньої квартири. Після здачі будинку в експлуатацію і закінчення виплат, забудовник переоформляє на інвестора право на квартиру, покупка якої обумовлена в договорі.

Сподіваюся, ми допомогли Вам розібратися в основних нюансах оформлення кредиту на будівництво, і Ви зможете отримати бажані квадратні метри без істотного ризику.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредит на будівництво житла» — 56 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредит на будівництво житла публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:16 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредит малому бізнесу з нуля зараз, разом із Кредит на будівництво житла Пільговий кредит на будівництво відкривають.
Автор: admin
56 27.03.16