Кредит малому бізнесу з нуляЯкщо Ви вирішили відкрити власну справу, але для цього Вам не вистачає коштів, Ви можете скористатися спеціальними банківськими програмами і отримати кредит на бізнес з нуля.

Такі програми були досить популярні в докризовий період, але сьогодні, отримати позикові кошти за цією програмою досить складно.

Якщо врахувати, що за статистикою близько 90% всіх зареєстрованих підприємств в нашій країні ставляться до малого бізнесу, то виходить, що розвиток даної програми має серйозну пріоритетність.

На жаль, сьогодні більшість банків не охоче видають кредити на розвиток стартового бізнесу. Пов'язано це в основному з тим, що під час фінансової нестабільності, складно оцінити перспективи будь-якого починається бізнес-проекту.

Оскільки такі проекти пов'язані з більшим ступенем кредитного ризику, умови фінансування по ним менш привабливі, ніж за іншими програмами. Наприклад, процентна ставка може бути вище, або ж комісійна винагорода банку істотно більше.

Чимало бізнесменів для того, щоб отримати кредит з нуля на свій бізнес вдаються до маленьких хитрощів, на які банки закривають очі.

Наприклад, багато підприємців отримують гроші на свої бізнес-проекти як фізичні особи. Тобто, фактично користуються іншими кредитними програмами в своїх бізнес цілях.

Для цього, підприємцю, необхідно просто надати заставу і отримати гроші на споживчі потреби. Так як цільове використання кредитів за даними програмами не проводиться, клієнт може використовувати позикові кошти на свій розсуд.

Плюсом такого підходу, є і той фактор, що в цьому випадку не потрібно готувати складні бізнес-плани і доводити перспективність своєї бізнес-концепції. Звичайно ж, з точки зору, класичної концепції кредитування, такі операції є некоректними, але більшість фінансових установ готові закрити на це очі.

Ще однією можливістю отримання коштів на розвиток свого бізнесу, що починає, є програми підтримки підприємців.

Це можуть бути як вітчизняні, так і європейські програми, найпопулярніша з них на сьогодні - програма Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). У минулому європейські програми користувалися великою популярністю, і їх головною особливістю було легкість і простота оформлення.

Банкіри не так дивилися на папери як на сам проект і реальний стан бізнесу. Але кредити за такими програмами були обмежені по рядках, відсотковими ставками, сумам і іншим важливим параметрам. З цього, абсолютно доступними їх назвати не можна.

Незважаючи на все вищесказане, можна стверджувати, що на сьогоднішній день отримати позику для початківця бізнесу не так вже й нереально. Головне бути наполегливим і вірити в силу свого підприємницького духу. Успішних Вам стартів!(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредит малому бізнесу з нуля» — 62 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредит малому бізнесу з нуля публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:16 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредити в 2011 році зараз, разом із Кредит малому бізнесу з нуля Кредит на будівництво житла відкривають.
Автор: admin
62 27.03.16