Кредити в 2011 роціЗа минулий рік економічна ситуація в світі стала більш стабільною, що посприяло зниженню кредитних ставок. Експерти прогнозують продовження встановлення стабільності.

Що стосується іпотечного кредиту в 2011, то вже відзначають хороший старт продажів з початку року, результати якого офіційно підтверджені Центральним Банком РФ.

Прогнозований рівень продажів - докризовий. Але повне відновлення ринку іпотечного кредиту варто очікувати тільки через рік. Незважаючи на це, багато фінансових експерти дають оптимістичні прогнози, іпотека буде абсолютно доступною.

Але, як і раніше, єдиною проблемою залишиться висока вартість нерухомості, що вплине на зростання споживчого попиту.

Істотний вплив на іпотечний ринок має будівельний сектор, від його після кризового відновлення залежить термін повернення колишніх цін на нерухомість.

Свої позиції не здає споживчий кредит в 2011 році, він, як і раніше залишається одним з найпопулярніших видів позики коштів серед населення. Поточні ставки фінансисти вважають досить низькими, і багато банків не прогнозують їх зменшення в найближчому майбутньому

Більш очікувано: розвиток різних програм лояльності, які передбачають бонуси, знижки для постійних позичальників; індивідуальний підхід до кожного кредитного нагоди, пропозиція певних послуг і умов.

Останні будуть тільки поліпшуватися в зв'язку з особливою увагою держави до банків в майбутньому році. Одним з перших кроків, було прийняття закону, який забороняє змінювати умови надання кредиту в односторонньому порядку.

У сфері бізнес кредиту в 2011 році прогнозують найбільш суттєві зміни, ніж у двох попередніх видів. Одними з таких є розрахунок платежів, оцінка платоспроможності, які будуть проводитися з урахуванням індивідуального стану та особливостей позичальника, зростання довіри до клієнтів, що добре зарекомендували себе.

Більшістю банків будуть впроваджені цільові програми, які будуть орієнтовані на певні потреби не тільки малого, а й середнього бізнесу. Також прогнозується скорочення термінів розгляду заявок на надання кредиту і збільшення термінів і сум кредитів.

Не дивлячись на це, банки все також будуть ставити на перше місце надійність і платоспроможність позичальника.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредити в 2011 році» — 58 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредити в 2011 році публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:16 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Взяти кредит з поганою історією зараз, разом із Кредити в 2011 році Кредит малому бізнесу з нуля відкривають.
Автор: admin
58 27.03.16