Взяти кредит з поганою історієюПогану кредитну історію часто називають негативною або зіпсованою. Її суть полягає в тому, що в бюро кредитних історій, з яких банки подають запит на інформацію про попередні кредити позичальника, роблять відмітку про прострочений платіж.

Якщо позичальник стабільно прострочує платежі або ухиляється від сплати, то це може стати приводом для створення негативної репутації і проблемами з отриманням кредиту в майбутньому.

Банки не хочуть мати справу з недобросовісними позичальниками, а сама історія може зберігатися в базі даних до 15 років. Коли клієнт бере кредит, він може вказати в договорі, що не дає згоду на розголошення кредитної історії. Проте, багато банків заводять так звані чорні списки, про які клієнти не знають.

Чи можливо взяти кредит з поганою кредитною історією? Якщо ви отримали відмову в отриманні кредиту в декількох банках, це не привід думати, що ви потрапили в чорний список. Для початку варто перевірити кредитну історію. Це можна зробити навіть через інтернет.

Якщо все ж результат підтвердився, не впадайте у відчай - поняття «кредитна історія» поширюється виключно на банки, але не на всі.

Так, у позичальника набагато більше шансів взяти кредит з поганою історією в регіональному, невеликому банку, який може і не запитувати інформацію про кредитну історію. При оформленні кредиту не варто приховувати інформацію про боргові зобов'язання перед іншими банками.

Багато клієнтів, перебуваючи в роздумах, чи дадуть кредит з поганою історією, користуються послугами кредитних брокерів. Але варто чітко розуміти, що будь-який банк не потрапляє під впливу брокера і сам приймає рішення про видачу кредиту. Часто під їхніми послугами ховається вміло завуальований обман.

Довіряти брокерам можна лише в тому випадку, якщо оплата їх послуг здійснюється за фактом видачі кредиту, а процентна ставка та комісія не викликає підозр.

У будь-якому випадку, коли приймається рішення про оформлення кредиту, почніть з виправлення поганий історії, а не з чергового влізання в борги.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Взяти кредит з поганою історією» — 73 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Взяти кредит з поганою історією публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:16 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину В якому банку взяти кредит зараз, разом із Взяти кредит з поганою історією Кредити в 2011 році відкривають.
Автор: admin
73 27.03.16