В якому банку взяти кредитЗа статистикою, майже 60% банків України кредитують населення, належать до групи середніх або малих. При виборі банку для отримання кредиту, необхідно звернути увагу на його репутацію, економічну ситуацію, рядків служби на ринку та інші важливі характеристики.

Інформацію про економічний стан банку можна отримати з його фінансової звітності, яка знаходиться на сайті Асоціації українських банків. Іншу важливу інформацію можна отримати з офіційних джерел в Інтернеті або мас-медіа.

Загалом, умови великих і дрібних банків відрізняються незначно, але різні банки вважають за краще проводити різну політику в сфері продажів своїх продуктів. Після того як Ви визначитеся з потенційними банками-партнерами, Вам потрібно розуміти на які цілі взяти кредит.

Для цього необхідно вивчити пропонований продуктовий ряд кредитних програм обраних Вами банків. При такому вивченні слід звернути увагу на найважливіші умови фінансування, такі як максимальна сума кредиту, строк кредитування, відсоткова ставка, сума авансового платежу (початкового внеску).

Якщо основні умови Вас влаштовують, треба визначиться, який кредит краще взяти. У разі якщо кредитні кошти Вам потрібні відразу і в повному обсязі, Вам підійде разовий кредит, в разі необхідності отримувати грошові кошти частинами, краще оформити не поновлювану кредитну лінію.

Для уникнення касових розривів у платежах, ідеально підійде овердрафт. Якщо Вам складно визначиться, який взяти кредит, завжди можна звернутися за допомогою до банківських фахівців.

Серед важливих умов кредитних програм, істотними є і такі нюанси, як час розгляду кредитної заявки, прозорість кредитного продукту, а також лояльність при оцінці платоспроможності клієнта.

Не думаємо, що Вам приємно буде тижнями чекати результату за своєю кредитною заявкою, плутатися в приховані комісії або збирати окремі документи на кожну цифру в своєму бюджеті.

Адже багато банків на сьогодні готові враховувати навіть неофіційні доходи, а більшість з них може прийняти рішення про видачу кредиту протягом одного дня з моменту отримання повного пакету документів.

Перед тим як визначиться, в якому банку взяти кредит, настійно рекомендуємо перевірити в ньому і рівень сервісу по обслуговуванню клієнтів. Для цього достатньо буде зайти в банк і поспілкуватися з менеджером, можливо, після цього можливо багато питань у Вас пропадуть самі собою.

Підсумувавши все вищесказане, слід зазначити, що при виборі банку важливо перевірити його репутацію, вивчити умови кредитних програм, зайти в найближче відділення і проконсультуватися з усіма додатковими питаннями. Тільки після цього слід приймати рішення, чи варто починати працювати з таким банком чи ні.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «В якому банку взяти кредит» — 65 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. В якому банку взяти кредит публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:16 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину кредит пенсіонерам зараз, разом із В якому банку взяти кредит Взяти кредит з поганою історією відкривають.
Автор: admin
65 27.03.16