кредит пенсіонерамПенсійний вік - не перешкода, щоб вести активне і насичене подіями життя. Багатьом пенсіонерам можуть бути необхідні кредитні кошти, тому, банкам варто розглядати цю групу громадян як потенційних позичальників.

Але, на жаль, банки ставляться до них з обережністю і не дуже багато з них охоче видають кредити пенсіонерам.

Незважаючи на таке недовіру, багато банків, що забезпечують кредитування даної категорії населення, залишилися задоволені такими позичальниками, так як пенсіонери вчасно і сумлінно виконують кредитні зобов'язання.

За статистикою, за останні 10 років, частка населення старше 60 років у нас більше 14%, і загальна чисельність людей похилого віку зростає.

Багато пенсіонерів сьогодні заробляють гроші і активно працюють, тому, рівень їх платоспроможності стабільний, а за рівнем дисциплінованості, вони і зовсім можуть дати фору будь-якій іншій віковій категорії позичальників.

На сьогоднішній день практично кожна людина, що вийшов на пенсію, може взяти кредит. На отримані кредитні кошти пенсіонери зможуть зробити ремонт дачі або квартири, з'їздити в подорож або купити нове авто.

Для того, що б взяти кредит пенсіонеру, йому, як і будь-якого іншого позичальника, необхідно подати в банк пакет документів.

У такий пакет, як правило, входить копія паспорта, довідка про присвоєння ідентифікаційного податкового номера, пенсійне посвідчення та довідка з Пенсійного Фонду про щомісячне розмірі одержуваної пенсії за останні 6 місяців. Цих документів банку буде досить для визначення рівня платоспроможності пенсіонера.

Одним з важливих обмежень за кредитними програмами пенсіонерів є вік. Більшість банків кредитують позичальників у віці до 70 років з урахуванням закінчення строку договору кредиту.

У разі порушення цього правила, кредити пенсіонерам без поручителів не видаються. Сума кредиту, що надається, в середньому, становить від 1000 грн. до 15 000,00 грн. з максимальним терміном кредитування до 24 міс.

Дають пенсіонерам кредит на аналогічних умовах, що іншим категоріям позичальників. На сьогоднішній день створення спеціальних кредитних програм для пенсіонерів велика рідкість.

Передбачувана сума позики і процентна ставка залежатимуть від терміну оформлення кредиту та розміру пенсії. Суттєво спроститься процедура оформлення кредиту, якщо пенсіонер може запропонувати заставу, наприклад, нерухомість або авто. Позитивна відповідь по кредитному запитом також збільшиться, якщо пенсіонер має поручителя, як родичів або друзів.

Так що, як бачимо, пенсійний вік не є перешкодою у співпраці з банківськими установами, і якщо Ви вже на пенсії, але потребуєте в кредитних коштах, сміливо можете йти і пробувати отримати кредит.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «кредит пенсіонерам» — 68 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. кредит пенсіонерам публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:16 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Витрати по кредиту зараз, разом із кредит пенсіонерам В якому банку взяти кредит відкривають.
Автор: admin
68 27.03.16