Витрати по кредитуБільшість з нас в своєму повсякденному житті рано чи пізно стикаються з необхідністю отримання кредитних коштів.

Бізнесмени оформляють кредити для потреб свого бізнесу, а прості обивателі, як правило, користуються кредитами для покупки різних матеріальних цінностей.

Незмінним супутнім умовою отримання кредитних коштів, є витрати по кредитах. Найчастіше потенційні позичальники не до кінця розуміють суть кредитних операцій, і думають, що витрати по банківському кредиту формуються в основному з процентної ставки, але це далеко від істини. У сучасних банківських продуктах грамотно використовуються технології ефективної процентної ставки, і більшу частину витрат за кредитами визначити на перший погляд досить складно. Для того, що б повністю визначити всі витрати по банківському кредиту, потрібно уважно вивчати пропонований договір і правильно підсумовувати всі витрати.

Якщо Вам щось незрозуміло, не соромтеся задавати питання банківським фахівцям. Давайте разом спробуємо розібратися в самих основних складових витрат за банківськими позиками.

Головна складова всіх витрат по погашенню кредитів - це процентні витрати, тобто витрати по сплаті відсотків за користування кредитними коштами.

З цього, спочатку потрібно з'ясувати який вид нарахування та сплати процентів передбачений в обраному Вами кредитний продукт. Таких видів може бути два: ануїтетний і на залишок заборгованості.

При першому виді погашення, Вам щомісяця необхідно буде оплачувати банку однакову суму грошей на протязі всього строку дії договору. При другому, сума до погашення буде зменшаться з кожним місяцем відповідно до зменшення суми заборгованості по кредиту.

При ануїтетному графіку визначити суму відсотків до сплати досить складно, так як вони включені в один платіж з тілом кредиту, при варіанті нарахування відсотків на залишок, сума відсотків до сплати виводиться окремо.

Варто звернути Вашу увагу на те, що хоч перший варіант і є більш зручним і прогнозованим, другий виходить дешевше. Далі слід уважно розібратися з порядком сплати всіх передбачених договором комісійних зборів.

Всі комісії можна умовно розділити на 2 групи: комісії за оформлення угоди і ті, які пов'язані з обслуговуванням боргу. Перша група - це разові комісії вони оплачуються на етапі видачі кредитних коштів.

Це можуть бути комісії за видачу кредиту, за зняття кредитних коштів, за оформлення кредитної справи, розгляду заявки та ін. Друга група - це комісії, які вилучаються з клієнта в процесі обслуговування свого боргу.

Сюди входять різноманітні щомісячні комісії, комісії за дострокове погашення, за невикористання кредитного ліміту та ін. Також слід пам'ятати про витрати, супутніх отриманню позики, наприклад, витрати на нотаріальне супровід угоди, оплата всіляких довідок і документів, страхування і оцінка предмета застави та ін.

Тільки підсумовування всього комплексу цих витрат, дасть Вам уявлення про реальні витрати з погашення кредитів. Перш ніж починати оформлення угоди, слід уважно вивчити хоча б кілька пропозицій різних банківських установ і зупинятися на тому, де Вам запропонують найбільш вигідні умови.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Витрати по кредиту» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Витрати по кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:16 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Кредитні канікули закінчуються і починаються важкі сірі будні зараз, разом із Витрати по кредиту кредит пенсіонерам відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16