Кредитні канікули закінчуються і починаються важкі сірі будніУ 2009р. банки змушені були проводити реструктуризацію прострочених кредитів в повальне порядку. Необхідність була викликана великою кількістю «поганих» позик, з якими потрібно було щось робити. Передача в роботу юристам таких портфелів позик викликала б стопоріння діяльності цілих відділів фінансових установ.

Тому планомірна робота по прийняттю індивідуальних рішень проблем кожного конкретного позики була виконана. А що далі? Безстрокове проведення реструктуризації можливо і вирішить питання невідповідальних позичальників, але точно не допоможе в роботі банків. У зв'язку з поступками клієнтам по поверненню кредитів, фінансові установи несуть збитки.

А кому хочеться працювати в мінус? Материнські структури іноземних банків вже стали замислюватися про реалізацію своїх неспроможних «дочок». Але так як попиту на фінансові компанії немає, іноземцям доводиться затягувати ремені тугіше і очікувати, в надії на кращі часи.

І все ж, мінімізація збитків фінансових установ стала на перший план стратегії розвитку бізнесу в Україні для інвесторів. Вже прозвучали заяви банкірів про те, що в 2011р. буде повторно реструктуризовано лише 30% позик, інших клієнтів чекають відмови.

Зниження завантаженості юридичних служб банків, дало можливість проводити поступову позовну роботу по стягненню заборгованості з неспроможних клієнтів в судовому порядку. Фінансові установи планують в 2011р., Як мінімум, подвоїти кількість вилучених застав по проблемних позиках.

А реструктуризації будуть проводитися лише для тих позичальників, які повністю погасять заборгованість по відсоткам, пені та штрафних санкцій, а також при необхідності нададуть додаткову заставу. Банкіри обіцяють більш детально вивчати фінансовий стан клієнтів, звертаючи увагу на реальні можливості оплат позичальників, як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективі. Якщо будуть існувати передумови до відновлення нормальної бізнес діяльності, зростання рентабельності і прибутковості, тоді можна розраховувати на компроміс з боку банку.

На кредитні поблажки можна точно не сподіватися тим позичальникам, які обрали тактику: «А будь що буде».

Якщо кредитний клієнт протягом декількох місяців не виходить на зв'язок з банком, постійно переховуючись, ігноруючи звернення фінансової установи, такого позичальника можна порадити тільки, знайти хорошого адвоката і готуватися до судового процесу. Банки рано чи пізно - але все-таки повернуть свої гроші з пенями і штрафами через рішення судів і вилучення застав ГІС. Тут тільки залишається актуальним питання часу. Але з огляду на те, що банки пережили найскладніші часи, то тепер особливо поспішати нікуди.

І навіть якщо заставне майно не покриває зобов'язання позичальника за кредитом, такі проблеми можна вирішити. Фінансові установи або звертають стягнення на інші активи клієнтів, або ж, у випадку з нерухомістю, мають можливість використовувати її в своїх цілях, а як варіант - реалізувати в 2011р. за вищою ціною.

Схеми продажів застав за демпінговою вартості «своїм» вже закінчилися. Інвестори банків посилили контроль за подібного роду операціями. Нести збитки ніхто не хоче. Тому фінансисти готові очікувати подорожчання квадратних метрів і соток, тим більше, що позитивна динаміка в цьому напрямку вже намітилася.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредитні канікули закінчуються і починаються важкі сірі будні» — 59 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредитні канікули закінчуються і починаються важкі сірі будні публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:16 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Практика кредитування в докризовий період - пережиток минулого, або мо... зараз, разом із Кредитні канікули закінчуються і починаються важкі сірі будні Витрати по кредиту відкривають.
Автор: admin
59 27.03.16