Кредитний брокер: «за» і «проти» фінансового поручительстваОсь Ви вже зважилися оформити кредит в банку, але звернувшись в пару трійку фінансових установ, зрозуміли, що не так все просто, як здавалося на перший погляд. Маса умов, комісій, схем кредитування, а ще не зовсім знайома фінансова термінологія і не розуміння менеджерів банку. Можливо, Ви навіть подали заявку на оформлення позики, але Вам відмовили без пояснення причини. Буває, руки опускаються, і пропадає будь-яке бажання продовжувати митарства.

Але ось Ви зустрічаєте оголошення типу: «Кредит швидко, без поручителів і зайвих переплат», або «Допоможемо оформити кредит в короткі терміни на кращих умовах». Хто все це пропонує? У нашій країні вже перебувають чесноти, які бажають допомогти людям? У частині так воно і є. І назва таких організаторів швидкого і якісного кредитування - фінансові посередники або брокера. Їх завдання - знайти Вам оптимальний варіант отримання позики і довести справу до видачі кредиту з метою отримання своєї комісійної винагороди. А розмір такої комісії чималий - 6-10% суми кредиту. Для того, щоб мати гарантії отримання оплати, брокера пропонують клієнтам підписувати договори на надання консультаційних послуг. І після цього все законно.

Фінансовий посередник розносить пакет документів клієнта по різним фінансовим заснуванням, де у нього є «свої люди», і в разі прийняття позитивного рішення, пропонує клієнту підійти до конкретного менеджера за підписанням необхідних документів і отриманням позики.

При цьому всі у виграші. Клієнт не втрачає час і нерви на рутинну роботу з пошуку кредитної установи, збір і оформлення необхідних документів, а брокер отримує фінансову винагороду за свою працю. Хоча працями таку роботу насправді назвати важко. І заслуговує вона оплати в розмірі 2-3% від суми кредиту. Але видно в нашій країні так уже повелося, що посередник - це вже покликання деяких людей і єдине джерело доходу.

У докризовий період фінансові брокера заробляли від 2 до 4 тис. Дол. в місяць, враховуючи навіть той факт, що банки просто нав'язували свої послуги з кредитування та готові були видати позику першому зустрічному. А що говорити зараз, коли фінансові установи просто завалені наслідками бездумного і необгрунтованого масового кредитування в формі прострочених портфелів позик. Однозначно, цінність «сприяння» фінансових посередників виросла в рази.

А от чи варто користуватися їх послугами в будь-якому випадку Вам.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредитний брокер: «за» і «проти» фінансового поручительства» — 76 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредитний брокер: «за» і «проти» фінансового поручительства публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:17 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Оформляємо кредит на відпочинок зараз, разом із Кредитний брокер: «за» і «проти» фінансового поручительства Кого хочуть кредитувати банки відкривають.
Автор: admin
76 27.03.16