Оформляємо кредит на відпочинокПоновлення процесу кредитування в Україні ознаменувався появою нових кредитних програм. Звичайно, критерії відбору позичальників стали більш жорсткими. Для мінімізації своїх ризиків банкіри просять надати тверде забезпечення у формі нерухомості або рухомого майна.

І все ж провівши моніторинг ринку споживчого кредитування, вдалося з'ясувати, що отримати кредит на відпочинок можна за програмами кредитування готівкою, карткових кредитів або у формі овердрафтного кредитування на зарплатну картку. Однак вартість такого відпочинку в кредит буде в 1,5-2 рази дорожче, на відміну від поїздки за рахунок власних заощаджень. Процентна ставка по таких позиках складе в середньому 55-70% річних, що є досить таки високою.

Цільові кредити на відпочинок банки не стали відновлювати, напевно, через низький попит на такі продукти, їх дорожнечу і високий ризик такого виду активних операцій.

Що ж все-таки з кредитних продуктів є на ринку? Кредити готівкою зараз видають 5 банківських установ: Платинум банк, ВіЕйБі Банк, Ренесанс Кредит, Індекс Банк і маловідомий Плюс банк.

Крім високої вартості кредитних ресурсів цих банків, існують ще й обмеження по сумі. Найбільша сума кредиту, яку вдалося знайти на ринку споживчого кредитування, склала всього лише 20 тис. Грн. за умови надання довідки про доходи і копії трудової книжки, крім паспорта та ІПН.

Звичайно, отримати кредит на велику суму і більш вигідних умовах можна, але тільки надавши в заставу нерухомість. Пропозицій на ринку України заставних кредитів вдалося нарахувати дванадцять. Кредитують банки в розмірі 50% від оціночної вартості нерухомості під середню ефективну процентну ставку - 19% річних.

Оформити позику можна також під заставу депозиту в банку. Як правило, таким кредитом користуються в тому випадку, коли гроші потрібні на короткий термін, а при розірванні довгострокового депозиту доведеться втратити істотну суму нарахованих відсотків. Крім цього, за рахунок кредиту під заставу депозиту в банку вдається нівелювати валютні ризики і курсові різниці. Банки ж видають позики в розмірі до 90% від суми депозиту (до 75% для різних валют депозиту і кредиту) з маржею від 3-х до 12-ти відсотків річних.

Дуже зручним для відпочинку є картковий кредит. Крім цього, можна виділити перевагу такого кредитного продукту - нарахування відсотків тільки на використану суму. Процентні ставки за картковими кредитами становлять 30-36% річних на термін дії картки (1-3 роки). Але слід враховувати, що при сниті готівки банк візьме ще з Вас комісію в розмірі 1-3%, тому краще все ж кредитною карткою розраховуватися за купують товари і послуги, що надаються.

Альтернативою кредитки може бути зарплатна картка, на яку Вам встановлять овердрафт в розмірі 150-200% суми заробітної плати. Процедура такого овердрафтного кредитування є набагато простіше звичайного споживчого, так як банк в даному випадку несе незначні ризики за рахунок автоматичного погашення овердрафту кожні 2 тижні, через зарахування роботодавцем заробітної плати.

Використовуючи карткові кредити, пам'ятайте, що в деяких країнах Ви можете відчувати труднощі з їх використанням. Це пов'язано в першу чергу з картковим шахрайством, яке поширене в Туреччині, Таїланді, Чехії, Польщі, Єгипті, Молдові, Угорщині, Малайзії. Тому, перед тим як вирушати на відпочинок за кордон поцікавтеся в кол-центрі Вашого банку, чи зможете Ви скористатися кредиткою в країні перебування.

У будь-якому випадку, якщо Ви бажаєте відпочити, «курортні плани» практично завжди можна реалізувати якщо не за власні заощадження, то за рахунок банківського кредиту. Головне в такому випадку правильно скласти бюджет майбутньої поїздки, щоб Ви без проблем змогли вчасно розрахуватися за отриману позику.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Оформляємо кредит на відпочинок» — 75 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Оформляємо кредит на відпочинок публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:17 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Які документи необхідно надати в банк для отримання кредиту зараз, разом із Оформляємо кредит на відпочинок Кредитний брокер: «за» і «проти» фінансового поручительства відкривають.
Автор: admin
75 27.03.16