Які документи необхідно надати в банк для отримання кредитуВи вже прийняли рішення про отримання кредиту, залишилося зібрати необхідний пакет документів і дочекатися позитивного рішення банку. Залежно від програми кредитування, Вас попросять надати ті чи інші документи, на підставі яких буде проведена верифікація та оцінка фінансового стану.

Для отримання кредиту без застави готівкою банки, як правило, вимагають:

- Паспорт;

- ІПН;

- Довідка про заробітну плату як мінімум за останні півроку;

- Копія трудової книжки, завірена відділом кадрів роботодавця.

Такий же пакет документів від Вас зажадають при оформленні кредитної картки.

Кредит під заставу депозиту отримати набагато простіше. Необхідно всього лише замість копії трудової книжки надати діючий депозитний договір на суму, яка перевищує розмір кредиту на 10-30%. Для отримання кредиту готівкою під заставу нерухомості, Вас попросять надати в банк такі документи:

- Паспорт позичальника та дружини (чоловіка);

- ІПН дружини (чоловіка);

- Довідку про заробітну плату за останні півроку (рік);

- Копію трудової книжки, завірену відділом кадрів роботодавця;

- Документи, які підтверджують неофіційні доходи (виписки з банку, депозитні договори і т.д);

- Документи, що підтверджують наявність активів в позичальника (свідоцтво про право власності на нерухомість, техпаспорт на автомобіль, документи на обладнання, ін.);

- Свідоцтво про шлюб (розлучення);

- Правовстановлюючі документи на нерухомість, яка буде виступати об'єктом застави;

- Копії паспортів та ІПН власників заставного майна;

- Техпаспорт БТІ на нерухомість;

- Форма №3 з ЖЕКу;

- При наявності неповнолітніх дітей необхідно надати довідку форми №3 про прописку дітей за адресою, який відрізняється від місця розташування об'єкта заставного майна;

- Витяг з реєстру БТІ по нерухомості, яка надається в заставу банку.

При придбанні нерухомості в кредит необхідно буде зібрати точно такий же пакет документів, що і в разі оформлення кредиту готівкою під заставу нерухомого майна. Єдина відмінність в тому, що всі документи по об'єкту застави надає продавець нерухомості. Для спрощення процедури оформлення кредиту на придбання квартири, банкіри пропонують шукати об'єкт застави тільки після отримання попередньої згоди на кредитування позичальника на підставі ідентифікації та фінансових документів. Це дає клієнтові розуміння суми можливої угоди, під яку він і буде шукати нерухомість.

Що стосується автокредитування, то для оформлення позики на автомобіль Вам знадобляться всі ті ж документи, що і для споживчого кредитування. Єдина відмінність в тому, що крім стандартного пакета документів Вас попросять надати водійське посвідчення і рахунок-фактуру на обраний Вами автомобіль.

І все ж варто пам'ятати, що крім типових переліків документів на оформлення кредиту Вам можуть знадобитися і ще деякі документальні підтвердження. Все залежить від кредитної політики того чи іншого банку, рівня ризику передбачуваної операції, якості наданих документів і друг. У будь-якому випадку, рішення за фінансовою установою, тому банкіри вправі диктувати нам свої умови щодо надання пакету необхідних документів для отримання кредиту.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Які документи необхідно надати в банк для отримання кредиту» — 211 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Які документи необхідно надати в банк для отримання кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:17 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Що робити, якщо Ви не в змозі погашати кредит? зараз, разом із Які документи необхідно надати в банк для отримання кредиту Оформляємо кредит на відпочинок відкривають.
Автор: admin
211 27.03.16