Що робити, якщо Ви не в змозі погашати кредит?Фінансові проблеми в певний момент часу можуть виникнути у кожного. А якщо у Вас ще й іпотечний кредит, за яким необхідно вносити регулярні платежі, труднощі з погашенням позики цілком реальні.

Що робити в разі, коли Ви пропустили черговий платіж за кредитом, і немає розуміння того, чи зможете Ви здійснити його в наступний раз? В першу чергу потрібно починати домовлятися з банкірами.

Пам'ятайте, що ні Ви, ні фінансова установа не зацікавлені в простроченої позикою. Банку з першого місяця неплатежів по кредиту необхідно формувати під нього резерви, відволікаючи фінансові ресурси. З посиленням ситуації за такою позичкою розмір резервування збільшується, що спричиняє збитки фінансової установи. погашати кредит

Якщо ж Ви починаєте ховатися від банківських співробітників, не виплачуючи кредит, в такому випадку Вами займеться служба безпеки фінансової установи, а в подальшому, напевно, і колекторське агентство. А у колекторів все методи роботи з позичальниками хороші.

До чого може привести невиплата кредиту:

- Збільшення розміру заборгованості за рахунок пені та штрафних санкцій;

- Заборона на виїзд за кордон;

- Неможливість отримати позику в майбутньому, через зіпсовану кредитну історію;

- Оплата судових витрат за підсумками розгляду в суді;

- Втрата особистого майна, на яке може бути накладено стягнення ГІС.

Боржники, як правило, роблять одну і ту ж типову помилку - впадають в панічний страх. Не відповідають на телефонні дзвінки, або обманюють співробітників банку, ховаються від колекторів, які не з'являються на засідання суду і т.д. Деякі недобросовісні позичальники звертаються навіть в юридичні контори або антиколекторські агентства за допомогою. Але будь-які консультації коштують грошей, а гарантій того, що вони Вам допоможуть - ніяких немає. Посилювати проблему, доводячи справу до судового розгляду, однозначно не варто.

Варіантів виходу з проблемної ситуації з непогашенням кредиту є кілька:

- Реструктуризація - зменшення розміру щомісячного платежу за рахунок продовження терміну кредиту або надання відстрочки у погашенні тіла позики;

- Рефінансування (перекредитування) - отримання нового кредиту в іншій фінансовій установі до повного погашення існуючої заборгованості;

- Перегляд сімейного бюджету.

Фіксуйте для себе всі Ваші витрати на протязі 2-3 тижнів. А потім спробуйте проаналізувати без чого Ви могли б обійтися. Можливо, не варто витрачати гроші на зайві розваги або покупку одягу, яку Ви носите.

Якщо ж після перегляду всіх витрат Ви розумієте, що грошей все одно хронічно не вистачає, можливо, варто було б подумати про додатковий заробіток або нової більш оплачуваної роботи. Універсального рішення тут бути не може. Вам необхідно самому визначити, як правильно вчинити в скрутній для Вас ситуації. У будь-якому випадку, головне не панікувати, а все добре зважити і оцінити, правильне рішення прийде саме собою.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Що робити, якщо Ви не в змозі погашати кредит?» — 112 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Що робити, якщо Ви не в змозі погашати кредит? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:17 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Ретельно вивчаємо кредитний договір з банком зараз, разом із Що робити, якщо Ви не в змозі погашати кредит? Які документи необхідно надати в банк для отримання кредиту відкривають.
Автор: admin
112 27.03.16