Ретельно вивчаємо кредитний договір з банкомПеред Вами став вибір кредитної установи? З чого почати? На що варто звернути увагу?

Перш за все, Важливо вивчити на яких умовах банк планує працювати з потенційним позичальником. Договірні відносини між фінансовою установою та клієнтом є базисом побудови подальшої співпраці. Тому перед тим, як збирати документи для розгляду кредитної заявки, попросіть надати Вам шаблон договору. Незважаючи навіть на те, що рішення про видачу позики ще не прийнято, раціонально використовуйте свій час.

Навіщо відволікатися на роботу з банком, від послуг якого Ви в результаті відмовтеся через неузгодженість окремих пунктів кредитного договору. Крім цього, важливо дізнатися і оцінити реальну вартість кредиту. Для цього ще раз перегляньте умови надання позики і проаналізуйте, будь-що Вам обійдеться кредит. Важлива також форма інформації: реальна річна процентна ставка повинна бути прописана в кредитних договорах чітко і зрозуміло.

Поцікавтеся комісіями банку за відкриття і обслуговування рахунків клієнта, внесення грошей в рахунок погашення кредиту, умови дострокового закриття позики і т.д. Все це дуже важливо, оскільки ці витратні складові в кінцевому підсумку і формують вартість позики. Пам'ятайте золоте правило: не влаштовують умови видачі кредиту або ж окремі пункти кредитного договору - не зупиняйтеся, шукайте іншу фінансову установу.

Благо вибір є. З більш ніж 160 банків в Україні, вибрати того кредитора у якого буде кредитний договір на зрозумілих умовах, думаю, можна. А на можливість банку переглядати відсоткову ставку по кредиту в односторонньому порядку можете навіть не звертати увагу.

Ці пункти ще по-старому залишилися в кредитних договорах окремих фінансових установ. У будь-якому випадку, ця умова є нечинним, або ж нікчемним в силу внесення змін до грудні 2008р. до Закону «Про банки і банківську діяльність», а так само Цивільний Кодекс України.

І все ж фінансові установи в силу своєї врівноваженою, а іноді і консервативної політики страхуються від можливих втрат і збитків. Для цього в кредитному договорі передбачено право банку вимагати від позичальника дострокового погашення позики у разі невиконання зобов'язань за договором. Крім цього, фінансові установи, іноді, обумовлюють в договорах не зовсім популярні для клієнта умови. Наприклад, оплату послуг, які будуть надані для реалізації прав банку за кредитним договором.

Це означає, що в разі судових позовів, позичальник зобов'язаний оплачувати витрати фінансової установи з юридичної підтримки та консультування, а так само послуги зберігання і реалізації заставного майна. Причому розмір таких тратт не обмежений, що викликає несприйняття подібних хитрощів банкірів.

Крім цього, в кредитних договорах можна зустріти дуже жорсткі штрафні санкції. Нарахування пені здійснюється на суму простроченого платежу і варіюється в межах 0,15-0,5% від його розміру за кожен день несвоєчасної оплати. Іноді в договірних відносинах з банком фігурують фіксовані суми штрафів - 300-500 грн., Які повинен внести неспроможний позичальник за порушення одного з пунктів договору.

Фінансові установи також з обережністю ставляться до втрати забезпечення. У разі зниження ринкової вартості заставного майна нижче розміру високого кредиту, а так само при смерті і банкрутство поручителя за позикою і тд., Банк може зажадати дострокове погашення позики. Якщо Вам не потрібні ризики падіння цін на нерухомість - уникайте подібного роду кредитні договори.

Крім перерахованих вище, можливі і багато інших умов і обмежень. Важливо читати договору до кінця, звертаючи особливу увагу на свої права і обов'язки, а також умови надання кредиту. Якщо Ви все зробите правильно, зайвий раз перестрахуетесь і в разі будь-якого невідповідності в договірних відносини поміняєте банк, думаю, кредитні зобов'язання не принесуть Вам зайвого клопоту.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Ретельно вивчаємо кредитний договір з банком» — 66 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Ретельно вивчаємо кредитний договір з банком публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:17 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Якість кредитних портфелів банківських установ в Україні зараз, разом із Ретельно вивчаємо кредитний договір з банком Що робити, якщо Ви не в змозі погашати кредит? відкривають.
Автор: admin
66 27.03.16