Домисли і страхи стосовно іпотечного кредитуванняІноді трапляється так, що маючи намір взяти іпотечний кредит, раптом ми відмовляємося від своєї затії. Чому виникають такі випадки? Що лякає громадян в кредитуванні на покупку нерухомості? Рано чи пізно люди стикаються з певними думками з приводу іпотеки, які не завжди є об'єктивними і відображають реальний стан речей. Які ж домисли і страхи відвідують потенційних позичальників?

  1.       Іпотечне кредитування в нашій країні поки що дуже дороге і варто почекати зниження процентних ставити к. Так, частково таке твердження має право на життя. Відсотки за кредитами в Україні істотно відрізняються від європейського рівня. Потрібно пам'ятати в якій країні ми живемо, і поки банки залучають депозити під 13-15% річних, очікувати зниження процентних ставок поки не варто. Фінансовим установам потрібно заробляти, а процентні доходи - основне джерело формування прибутку банків. Очікувати здешевлення іпотеки на 1-2% можна, але варто враховувати і той факт, що зниження ціни на житло навряд чи триватиме ще довго, враховуючи зростання попиту на квадратні метри. Тому Вам вибирати: заощадити на кредиті, або ж придбати житло за нижчою ціною.
  2. Страшно оформляти довгостроковий кредит на 15-20 років тому, що немає впевненості в завтрашньому дні. Статистика свідчить, що більшість іпотечних позик погашаються повністю протягом 5-6 років. З огляду на стабільну тенденцію до зростання цін на житло, переплата по позиці за цей термін в розмірі 30-40% буде цілком виправданою. Ну і, звичайно ж, не варто забувати про додаткові доходи (премії, доплати, підвищеннях), які, швидше за все, будуть використані для дострокового погашення кредиту.
  3. Якщо людина втрачає роботу - він відразу ж позбавляється іпотечної квартири. Все йде зовсім не так. Банк - це не іпотечний брокер, який займається купівлею-продажем нерухомості. Головна мета фінансової установи - це повернути гроші, які були видані як кредит і при цьому заробити. Позичальнику в такому випадку запропонують кілька варіантів реструктуризації заборгованості, яка дозволить зменшити щомісячні внески. Якщо ж це не вирішує питання платоспроможності боржника, можна спробувати перевести кредит в іншому банку, тим самим відстрочити виконання договірних зобов'язань. В крайньому випадку, завжди можна продати заставну квартиру за погодженням з банком і за рахунок виручених коштів повністю закрити заборгованість по іпотеці, а решту грошей - використовувати для покупки більш дешевого житла.
  4. Різноманітність банків і разом з цим іпотечних програм утрудняють вибір кредитного продукту. Якщо Ваш роботодавець обслуговується в банку, який пропонує іпотечне кредитування, в першу чергу, поцікавтеся в цій фінансовій установі про пільги для співробітників юридичної особи. Як правило, банки більш лояльно підходить до таких клієнтів, пропонуючи зниження процентної ставки на 0,5-1% річних. У разі, коли фінансова установа запропонувати подібних заохочень не може, зверніться до ріелтору, який займається пошуком для Вас квартири. Ці люди, як правило, добре володіють інформацією з ринку іпотечного кредитування. Досить таки часто вони мають хороших знайомих серед керівництва фінансових установ.
  5. Раптом банк збанкрутує, що буде з іпотечним кредитом? В даному випадку позичальникові не варто турбуватися. Функції кредитора перейдуть до іншій фінансовій установі, з яким Ви і будете оплачувати кредит. Зміниться лише найменування та юридична адреса банку. З приводу підвищення процентної ставки можете не турбуватися: фінансова установа не має права в односторонньому порядку переглядати умови вже виданої позики.

Тому, якщо Ви вирішили купувати квартиру в кредит, нехай порожні домисли і помилки не стануть перешкодою в реалізації Вашої мрії. Вірте в успіх, і все у Вас обов'язково вийде.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Домисли і страхи стосовно іпотечного кредитування» — 72 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Домисли і страхи стосовно іпотечного кредитування публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:18 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Історія кредиту зараз, разом із Домисли і страхи стосовно іпотечного кредитування Затишшя перед бурею або відновлення кредитування в Україні відкривають.
Автор: admin
72 27.03.16