Іпотечне кредитування: страховка життя для оформлення позикиІпотечне кредитування в нашій країні набуває все більшого поширення. Але видача позик на покупку нерухомості пов'язана з певними ризиками неповернення. Фінансові установи в свою чергу застосовують ряд способів нівелювання ризиків іпотечного кредитування. Один з таких дієвих методів - страхування життя і працездатності позичальника.

Але для чого ці зайві витрати на страховку? Зайвим, страхування життя, насправді назвати складно. У разі смерті позичальника всі права на заставну нерухомість переходить у власність банку, який має право її реалізувати. Але якщо у родичів боржника є страховий поліс, квартира автоматично переходить у власність спадкоємцям позичальника за рахунок повного погашення залишку по кредиту страхових компаній. Зараз на ринку працюють два типи страхових компаній:

- Ризикові страхові компанії;

- Лайфові страхові компанії.

Відмінність між цими компаніями полягає в тому, що перші - страхують позичальника від непередбачених подій (ДТП, утоплення, обмороження, опік, укус тварин і т.д.), тоді як лайфові страхові компанії надають покриття у всіх раніше перерахованих випадках, а так само в зв'язку з хворобою клієнта.

Настання страхового випадку не гарантує оплату відшкодування. Причин відмови у виплаті страховки може бути кілька:

- Відстрочка сплати страхових внесків;

- Надання завідомо неточних даних при підписанні договору страхування;

- Несвоєчасне інформування про страховий випадок страхову компанію.

Звичайно, покриття за програмами лайфового страхування набагато ширше, але і вартість його в 2-3 рази вище. З огляду на бажання позичальників мінімізувати витрати за кредитом, страховики обмежилися ризиковим страхуванням життя, а так само непрацездатності (інвалідність 1-ї та 2-ї групи).

Що стосується страхових тарифів, то вони варіюються в залежності від виду страховки, а так само покриття. Для ризикового страхування - це 0,2-0,8% в рік, в лайфовою компанії та ж послуга обійдеться в 0,4-1,5%. Крім цього, в страхових компаніях існує ще й певна шкала виплат. У разі смерті, а так само інвалідність 1-ї групи виплачується 100% страхової суми, 2-ї групи - 80%, 3-й групи - 60% страхового відшкодування. Встановлюються також відсотки за травмування клієнта.

У разі, коли позичальник не сильно обмежений в коштах, експерти рекомендують користуватися програмами накопичувального страхування життя. Крім стандартного страхового покриття Ви ще отримуєте інвестиційний дохід по закінченню договору. Номінальний розмір цього доходу - 4%, реально клієнт отримує набагато більше - в залежності від прибутковості страхової компанії.

Сьогоднішні реалії іпотечного кредитування демонструють поступову відмову від обов'язкового страхування життя позичальників. Ці ризики банки стали закладати в ціну самого продукту. І все ж, якщо Ви не хотіли б перекладати кредитний тягар на членів своєї сім'ї або родичів, а так само позбутися нерухомості в разі нещасного випадку, зверніть увагу на страховку життя. Можливо, в певний момент вона стане Вашим порятунком.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Іпотечне кредитування: страховка життя для оформлення позики» — 67 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Іпотечне кредитування: страховка життя для оформлення позики публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:18 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Чи варто купувати заставну нерухомість? зараз, разом із Іпотечне кредитування: страховка життя для оформлення позики Історія кредиту відкривають.
Автор: admin
67 27.03.16