Чи варто купувати заставну нерухомість?Фінансово-економічні проблеми змушують деяких людей продавати нерухомість разом із залишком банківського кредиту. Але чи варто зв'язуватися з заставним майном? Які існують ризики придбання іпотечної квартири? Експерти рекомендують погоджуватися на покупку кредитного житла в наступних випадках:

- Заставне майно купується за ціною, яка є нижчою за ринкову;

- Істотна частина заборгованості за позикою вже оплачена;

- Переуступка кредиту оформляється офіційно, з дотриманням всіх необхідних банківських процедур.

У будь-якому випадку, перш ніж вести мову про переуступку іпотечної позики, необхідно узгодити можливість проведення такої угоди з фінансовою установою, яка видала кредит. Банки погоджуються на переклад позики не завжди. Як правило, заміна позичальника заохочується в разі виїзду клієнта за кордон або ж в силу певних сімейних обставин. Крім цього, банки з радістю погоджуються на переуступку боргу, коли має місце прострочений або ж проблемний кредит. Мета покупця - переконати банкірів у тому, що при зміні позичальника вони залишаться у виграші. І в той же час будьте готові до перевірки фінансовою установою Вашої платоспроможності. Кредитор повинен бути впевнений в тому, що новий позичальник буде в змозі обслуговувати позику.

Чи потрібна Вам переуступка іпотечної позики? Чи не простіше купити квартиру з початковим внеском? Можливо, більш простим способом вирішення квартирного питання буде придбання нерухомості за рахунок банківського кредиту. Але покупка заставного житла має свої переваги:

- Можливість взяти кредит з меншим початковим внеском;

- Економія на оплаті одноразової комісії (1-2%);

- Немає необхідності в проведенні оцінки застави;

- Економія на послугах ріелтора (5% від вартості нерухомості);

- Вартість заставної квартири, як правило, нижче ринкової.

Важливу роль в ухваленні рішення про переуступку іпотечного кредиту мають умови позики (процентна ставка, штрафи, пені, додаткові комісії). Умови старого кредиту можуть бути не дуже зручними новому позичальникові.

Але якщо всі формальності за погодженням пунктів кредитного договору дотримані, можна переходити до наступного етапу операції - підписання угоди про переуступку боргу. Цей документ регламентує правові відносини сторін по переведення кредиту на третю особу. Сама угода проходить безпосередньо в банку за участю нотаріуса, який запевняв іпотеку.

Щоб оцінити свої вигоди і переваги з придбання заставної нерухомості порівняйте ринкову вартість квартири з запитуваної продавцем сумою, а також з огляду на сумарну заборгованість за банківським кредитом і всі витрати по переоформленню позики.

Якщо отриманий результат виявився позитивним і грошовий еквівалент вигоди порівняємо з ризиком укладення подібної угоди, тоді сміливо купуйте іпотечне житло і насолоджуйтеся красою проживання у власній квартирі.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Чи варто купувати заставну нерухомість?» — 69 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Чи варто купувати заставну нерухомість? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:18 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Складнощі в кредитуванні малого бізнесу зараз, разом із Чи варто купувати заставну нерухомість? Іпотечне кредитування: страховка життя для оформлення позики відкривають.
Автор: admin
69 27.03.16