Як навчиться брати кредитСтатистика свідчить, що більшість громадян України ніколи не користувалися кредитом. Це означає, що основна маса людей у нас забезпечені? Навряд чи, більшість просто ще не навчилося жити в борг.

Люди всіляко намагаються обійтися своїми засобами, в крайньому випадку - позичити невелику суму у друзів або знайомих на короткий термін. Чому українці з побоюванням ставляться до банківського кредиту? Всім відомо, що західний світ уже давно і успішно користується позиками і це не заважає людям жити забезпеченим життям.

Напевно, в даному випадку має місце менталітет громадян, ну і звичайно не варто забувати про високі процентні ставки по позиках в нашій країні. Як можна порівнювати 3-4% річних, наприклад, в Європі з 20-23% річних в Україні. Ніхто не бажає потрапляти в кредитну кабалу, щоб згодом відчувати матеріальну скруту і психологічний дискомфорт.

Але хто ж користується банківськими кредитами? Як правило, це молоді люди у віці 25-35 років, які мають середній дохід і бажають поліпшити своє матеріальне становище або ж вирішити тимчасові фінансові проблеми. А які кредити користуються великим попитом? Експерти стверджують, що найбільше беруть споживчі позики на придбання побутової техніки, мобільних телефонів, меблів та ін. (Близько 40% позичальників), близько 20% клієнтів позичали гроші на особисті потреби.

На автокредити та іпотеку доводилося 15% і 10% відповідно. Така диспропорція викликана, напевно, ще й вартістю придбання. Набагато рідше купують автомобілі та квартири в кредит через їхню високу ціну і вимогу щодо наявності початкового внеску. Ну і, звичайно ж, банк не видасть позику, не впевнившись в платоспроможності позичальника.

Що лякає наших громадян в процесі кредитування? Переплата по кредиту або ж не впевненість в своїх можливостях обслуговувати борг? Дуже часто і те й інше стає перешкодою на шляху до банківського займу. Високі відсотки на фоні не впевненості в завтрашньому дні створюють несприятливі умови для видачі позик. Крім цього, криза показала всі методи і прийоми роботи фінансових установ зі своїми боржниками.

Велика кількість прострочених позичок змусило банкірів звертатися в колекторські компанії, а у них, як відомо, свої методи роботи з простроченими кредитами ... Звичайно, виною неплатоспроможності боржника, в більшості випадків, є він сам. Люди не розраховують свої можливості по оплаті банківських позичок, стаючи заручниками власної неспроможності.

Неможливість погашати позичальником борг - неприємна ситуація. Як для самого клієнта, так і для фінансової установи. В даному випадку банк зазнає втрат (збитків), пов'язані з обов'язковим резервуванням під проблемні позики. Але що робити в такій ситуації? У уникнення судових позовів, а так само зіпсованої кредитної історії, позичальникові необхідно звертатися до кредитору і намагатися домовиться з ним про зниження щомісячного внеску до прийнятного для боржника рівня.

При виникненні неприємної ситуації з неможливістю оплати чергового внеску в термін, як варіант, Ви можете позичити гроші у друзів для дострокового погашення заборгованості перед банком і разом з цим взяти черговий кредит для того, щоб розрахуватися з друзями. При цьому у Вас буде не заплямована кредитна історія, що в подальшому дозволить отримувати банківські позики на пільгових умовах.

Для того, щоб успішно користуватися кредитами і не потрапити в кредитну кабалу, необхідно, перш за все, адекватно оцінити свої можливості і перспективи по обслуговуванню позики. Уважно ознайомтеся з усіма перевагами і недоліками кредитування і приймайте рішення, яке максимально влаштовує Вас.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як навчиться брати кредит» — 69 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як навчиться брати кредит публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:18 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Купуємо автомобіль в кредит зараз, разом із Як навчиться брати кредит Складнощі в кредитуванні малого бізнесу відкривають.
Автор: admin
69 27.03.16