Купуємо автомобіль в кредитКрім іпотечного кредитування, купівля автомобіля в кредит стає все більш популярною. Банки разом з автосалонами охоче видають позики на придбання автотранспорту. Вигоду від такої угоди отримують все: клієнт - довгоочікувану покупку, автосалон - грошові кошти від реалізації транспортного засобу і банк - позичальника, який буде оплачувати кредит.

Автокредит чимось схожий з споживчої позичкою, відмінність тільки в термінах оплати і процентній ставці. Якщо за програмою автокредитування доведеться платити 15-18% річних, то споживчий кредит дешевше 23% річних годі й шукати. І все ж, навіть такі далеко не лояльні умови кредитування в нашій країні дозволяють купувати автомобілі в кредит людям із середнім рівнем доходів.

Кредитують банки, мабуть, все марки автотранспорту, за винятком китайських. За деякими моделям окремі автосалони можуть пропонувати знижки у вигляді пільгових відсотків по автокредиту. Як правило, схема роботи фінансової установи з автодилерами виглядає наступним чином: банк видає автокредит позичальнику при частковій компенсації відсотків за позикою з боку автосалону. Якби клієнт купував цю модель за готівку, він би отримав знижку в формі зниженою вартістю транспортного засобу.

Фінансові установи починають відновлювати кредитування б / у автомобілів. Головною умовою залишається вік машини (не більше 5-ти років). Якщо ж Вам не вдається з якоїсь причини отримати автокредит, можна спробувати оформити споживчий позику на будь-які цілі. Правда, в такому випадку у Вас зажадають поручительство платоспроможної особи.

Звичайно, процентна ставка по кредиту готівкою вище і в той же час Ви зможете заощадити на страховці автомобіля (близько 6% від вартості транспортного засобу). Важливим в автокредитуванні залишається порядок дострокового погашення. Обов'язково поцікавтеся у кредитора умовами передчасної оплати і штрафними санкціями, які покладаються при його проведенні.

Деякі автодилери і самі створюють кредитні установи, які готові позичати на купівлю своїх же автомобілів. Процентні ставки, як правило, у них нижче, ніж у банків, але обмежений модельний ряд не дає можливості повністю задовольнити ринковий попит на машини.

В Україні працює і лізингова практика. Лізинг - це оренда автомобіля з правом його викупу. До закінчення терміну дії договору Ви маєте право їздити на машині, оплачуючи орендні платежі. Перехід права власності до позичальника здійснюється тільки після виплати залишкової вартості транспортного засобу.

Ще один спосіб покупки автомобіля - факторинг. Суть його полягає в тому, що клієнт підписує договір купівлі-продажу машини в розстрочку автосалоном. Останній переуступає право вимоги за договором банку. Оплата проводиться в розмірі суми операції за вирахуванням дисконту фінансової установи. В кінцевому підсумку клієнт отримує автомобіль без оплати будь-яких відсотків, банк в свою чергу формує прибуток за рахунок внесків клієнта (з урахуванням сплаченої суми автодилеру).

Вибирати ж схему покупки Вам. Оцініть реальні вигоди і недоліки кожної пропозиції і зробіть правильний вибір.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Купуємо автомобіль в кредит» — 76 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Купуємо автомобіль в кредит публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:18 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Види і форми банківського кредитування зараз, разом із Купуємо автомобіль в кредит Як навчиться брати кредит відкривають.
Автор: admin
76 27.03.16