Як розрахувати реальну вартість кредитуРізноманіття кредитних програм і умов надання банківських позичок, іноді, викликає нерозуміння і замішання у потенційних позичальників. Воно й не дивно: безліч комісій, обмежень, незрозумілих термінів. Кредитні договори на десятки листів просто відлякують клієнтів. Для того, щоб з усім цим розібратися існують іпотечні брокера.

В Європі вони виконують функції донесення позичальникові найпривабливіших умов по кредиту на придбання нерухомості, а так само пояснення особливостей кредитного договору і самої угоди. В Україні брокера в більшості випадків виконують функції збору та передачі інформації (документів) для отримання позики. За згодою одного з «своїх» банків видати кредит, провести підписання необхідних документів за участю клієнта і взяти свої комісійні.

Але якщо Ви не бажаєте переплачувати за кредитом або ж оформляти свідомо не вигідний для Вас кредит, необхідно більш глибоко розглядати умови надання банківської позики, а не враховувати виключно процентну ставку. Знаючи логіку прийняття рішення позичальником, багато фінансових установ використовують різні методи ефективного застосування прихованих комісій. Найбільш популярним серед них були:

- Одноразова комісія фінансової установи;

- Щомісячні комісійні оплати;

- Наявність комісії за дострокове погашення;

- Оплата послуг за внесення грошей на рахунок;

- Завищені страхові платежі.

При покупці квартири на первинному ринку нерідкі випадки, коли кредитор обмежує позичальника у виборі нерухомості, пропонуючи житло виключно «своїх» забудовників. Крім цього, вартість квадратних метрів, які згодні фінансувати банк, може бути набагато вищими за ринкові ціни.

Фінансові установи використовують і певні обмеження до клієнтів, які звертаються за кредитом. Можливо скорочення терміну позики або ж збільшення початкового внеску. Часто банки користуються послугами пов'язаних страхових компаній. Страхування нерухомості в деяких з них може бути в 1,5-2 рази дорожче середньоринкової вартості подібної послуги.

Часто фінансові установи пропонують позичальникам супер вигідні умови кредитування за зниженою процентною ставкою, ... але в швейцарських франках. На перший погляд непогано. Але реально оцінивши комісійні витрати на покупку іноземної валюти, а так само валютні ризики, більшість все-таки відмовляється від такої «лотереї».

Для того, щоб не стати жертвою кредитної кабали уважно читайте умови кредитного договору. Зверніть особливу увагу на всякі виноски та примітки. Дрібний шрифт написання окремих пунктів договору, як правило, свідчить про те, що кредитор намагається щось приховати.

Не підписуйте документи поки Ви повністю не переконаєтеся в їх «чистоту» і «прозорості». Для Вас всі умови договору повинні бути зрозумілі і прийнятні. Пам'ятайте, що після оформлення іпотеки розірвати угоду буде практично неможливо. Ваші зобов'язання перед банком закінчуються тільки в разі повного погашення кредиту з урахуванням відсотків та інших обов'язкових платежів.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як розрахувати реальну вартість кредиту» — 78 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як розрахувати реальну вартість кредиту публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:18 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Оформляючи кредит, розраховуємо сімейний бюджет зараз, разом із Як розрахувати реальну вартість кредиту Види і форми банківського кредитування відкривають.
Автор: admin
78 27.03.16