Оформляючи кредит, розраховуємо сімейний бюджетПлануючи ту чи іншу покупку в кредит необхідно оцінити свої можливості по погашенню позички. Читаючи кредитний договір не завжди можна розібратися з великою кількістю цифр і умов надання позики. Тим більше якщо людина ніколи раніше не мав справу з банком і не позичав грошей.

Фінансова термінологія з юридичної трактуванням в договірних відносинах з фінансовою установою може бути не зрозуміла простій людині. Але як бути з оформленням кредиту? І як можна оцінити свої шанси на рогашеніе позики. Для того, щоб кредит не створював надмірного фінансового навантаження і не змушував Вас істотно обмежувати свої потреби, необхідно правильно оцінити бюджет сім'ї, проаналізувавши дохідну і видаткову складові.

Пропоную розглянути можливість виплати автокредиту молодою сім'єю, що складається з 3-х чоловік сумарним доходом 9000 грн. Перш за все, аналізуємо дохідну частину сімейного бюджету. Сюди входить зарплата, премії, компенсації, доплати, відпускні, неофіційні грошові надходження і т.д. У нашому випадку - це 9000 грн. Далі враховуємо всілякі витрати. Для сім'ї з 3-х осіб (з урахуванням дитини) витрати складуть:

- Продукти харчування - 2500 грн .;

- Комунальні платежі, в т.ч. телефон, інтернет - 400 грн .;

- Витрати на дитину (одяг, іграшки, оплата дитячого садка і друг.) - 500 грн .;

- Одяг і взуття - 1000 грн .;

- Побутова хімія, косметика - 300 грн.

Всього - 4700 грн. Крім цього, необхідно врахувати і витрати на експлуатацію автомобіля, що купується. А це паливо, техогляд, ремонт, обслуговування і т.д. - Ще 800 грн. в місяць. І так, сумарні витрати сімейного бюджету складуть 5500 грн. З огляду на мінімальний резерв як «подушки міцності» у розмірі 500 грн., Виходить, що на погашення кредиту може бути використано 3000 грн.

А тепер розрахуємо платіж по автокредиту, виходячи з пільгових умов оформлення позики, які пропонує банк:

  1. Вартість автомобіля - 100 тис. Грн.
  2. Розмір початкового внеску - 25% (25 тис. Грн.).
  3. Сума кредиту - 75 тис. Грн.
  4. Термін кредиту - 3 роки.
  5. Процентна ставка - 6% річних.
  6. Одноразова комісія - 2% річних від суми кредиту.
  7. Графік погашення - ануїтет.

Платежі по автокредиту, виходячи з таких умов надання позики, складе близько 2500 грн, що відповідає рівню доходу сім'ї з урахуванням можливих тратт і заощаджень.

Але все ж не варто забувати про інші витрати, які в обов'язковому порядку супроводжують видачу кредиту:

- Страховка (каско) - 6% вартості автомобіля (6000 грн. В рік);

- Нотаріальне оформлення договору застави - виходячи з тарифів нотаріуса (близько 1500 грн.);

- Одноразова комісія за видачу позики - 1500 грн.

Але ось тепер ситуація з оформленням кредиту виглядає трохи інакше. Ви зможете погашати позику тільки за умови того, що у Вас не виникнуть непередбачені сімейні витрати. А в житті буває всяке: хвороба, нещасний випадок, аварія, звільнення з роботи, скорочення заробітної плати і т.д. І тоді доводиться істотно обмежувати себе, зменшуючи сімейний бюджет, або ж оплачувати кредит не в повному розмірі.

Прострочення по позиці - це ще одна проблема, яку необхідно вирішувати. Потрібні Вам такого роду неприємність? Думаю, немає. Тому спочатку правильно оцінюйте свої можливості по оплаті кредиту, а лише потім оформляйте позику.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Оформляючи кредит, розраховуємо сімейний бюджет» — 80 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Оформляючи кредит, розраховуємо сімейний бюджет публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як придбати квартиру в кредит зараз, разом із Оформляючи кредит, розраховуємо сімейний бюджет Як розрахувати реальну вартість кредиту відкривають.
Автор: admin
80 27.03.16