Крадіжка документів або як взяти кредит на підроблений паспортШахрайські операції з банківськими кредитами стають все більш поширеними в нашій країні. Які тільки схеми не використовують люди для того, щоб заволодіти грошима фінансової установи: починаючи з підробки довідки про доходи або оформлення позики на одного і закінчуючи кредитуванням людини за підробленим паспортом або поручительством фіктивного фізичної особи. Хитрощі шахраїв відрізняються своєю характерністю, а іноді зухвалістю і самовпевненістю.

Звичайна пропажа документів може обернутися для людини не тільки неприємностями з їх відновленням, а й десятками споживчих кредитів за якими банки вимагають обов'язкової оплати. Бувають випадки, коли господар втраченого паспорта через деякий час виявляє «заборгованість» перед банками, а в подальшому отримує навіть повістку в суд. У такому випадку людина з постраждалої сторони переходить в розряд звинувачення і останньому доводиться всіляко доводити не причетність до кредитних операціях фінансової установи.

Така ситуація виникає тому, що банки зараз присутні практично в кожному супермаркеті, нав'язуючи споживчі кредити, іноді навіть на пільгових умовах з нульовою процентною ставкою. Фінансисти самі провокують шахраїв скористатися можливістю і взяти кредит, тим більше вимоги для видачі позики мінімальні: наявність паспорта та ідентифікаційного коду.

Довідка про заробітну плату і копії трудової книжки вже не є обов'язковими документами. І в той же час, з огляду на спрощену процедуру оформлення споживчих позик, ми повинні розуміти, що кредитні менеджери зобов'язані ретельно перевіряти основні документи - паспорт і ІПН. Але так як на зарплати в 1500-2000 грн. погоджуються працювати «кредітчикамі» виключно випускники ВНЗ, а іноді навіть і студенти, розраховувати на професіоналізм останніх не доводиться.

Що рекомендують фахівці в разі втрати або крадіжки документів? Перш за все, необхідно відразу ж звернутися в міліцію із заявою про їх продаж. За фактом крадіжки має бути порушена кримінальна справа, а Вам в будь-якому випадку видано довідку із зазначенням того, що сталося. З моменту отримання такого документа всі вимоги третіх осіб по відношенню до старого паспорту є недійсними.

Цей момент варто враховувати в разі звернення до Вас колекторських компаній з попередженням про необхідність оплати за кредитом, або коли від Вас вимагають підтвердження невинності в шахрайстві в якості, наприклад, почеркознавчої експертизи за Ваші гроші. Якщо банку недостатньо довідки з міліції і Вам періодично не дають спокою співробітники фінансової установи - сміливо звертайтеся до суду. Правда на вашому боці і будь-які претензії банків в такому випадку є необгрунтованими.

Масовість шахрайських операцій з підробленими документами підтверджує той факт, що МВС запропонувало комерційним банкам надати доступ до інформаційно-довідкової системи, де фіксуються всі факти втрати документів громадян. Цей крок покликаний допомогти кредитним установам у відборі якісних позичальників, виключивши тим самим потенційних шахраїв, які всіляко прагнуть заробити на банківському довірі і низьку інформованість фінансових установ.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Крадіжка документів або як взяти кредит на підроблений паспорт» — 160 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Крадіжка документів або як взяти кредит на підроблений паспорт публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як взяти кредит, маючи зарплату в «конверті» зараз, разом із Крадіжка документів або як взяти кредит на підроблений паспорт Придбання портфелів роздрібних кредитів - нова тенденція на банківсько... відкривають.
Автор: admin
160 27.03.16