Як взяти кредит, маючи зарплату в «конверті»З огляду на систему оподаткування в нашій країні, далеко не всі роботодавці бажають платити заробітну плату в «білу». Офіційна частина заробітку співробітників, як правило, становить мінімальну суму, яка регулюється законодавчо

Решту грошей виплачуються готівкою, минаючи тим самим податки і відрахування. Але наскільки це вигідно найманому працівнику? Співробітникам навряд чи хотілося отримувати зарплату неофіційно. Це пов'язано з обмеженими можливостями в кредитуванні, а так же низьким рівнем пенсійного забезпечення в майбутньому. Але часто реалії життя складаються так, що ми позбавляємося вибору, і тоді доводиться погоджуватися з тим, що пропонує роботодавці.

І все ж в Україні намітилася тенденція до збільшення частки «білих» заробітних плат в структурі загальних доходів населення. Але в той же час, кількість людей, які отримують зарплати в «конверті» ще залишається досить великим. Але як отримати кредит, маючи «чорну» заробітну плату?

Банкіри в наш час все більше пристосовуються до реалій національної економіки. Розуміючи принципи оподаткування в Україні та систему оплати праці на підприємствах, фінансові установи все частіше беруть до уваги неофіційні доходи позичальника. Головна умова роботи з зарплатою «в конверті» - можливість підтвердити дохід будь-яким іншим способом. Можливостей це зробити існує декілька:

1) Отримання документа, який свідчить про виплату працівникові премій, доплат, компенсацій і друг, тобто доходу в будь-якій іншій формі. Головне в даному випадку - це наявність на документі підпису директора і головного бухгалтера підприємства і мокрої печатки.

2) Надання банківської виписки з депозитного або ощадного рахунку, де видно регулярність грошових надходжень в певних сумах.

3) Наявність активів в позичальника, а так само документів, які підтверджують їх придбання в певні терміни. Для банку важливі так само суми витрат, пов'язані з кожною конкретною покупкою.

Звичайно, в фінансової установи існують свої служби, які займаються перевіркою кредитного клієнта:

- Служба безпеки відповідає за ідентифікацію позичальника і відповідність документів вимогам чинного законодавства;

- Юридична служба несе відповідальність за перевірки правовстановлюючих документів, а так само документів, що підтверджують право власності на об'єкт застави;

- Відділ ризик менеджменту - проводить комплексну оцінку всіх ризиків кредитної операції, а так само визначає клас кредитоспроможності позичальника.

Що стосується ризиків по відношенню до певних професій клієнтів, то тут у кожного банку є свої пріоритети. Найбільш «небезпечними» щодо кредитування вважаються творчі люди (художники, письменники, дизайнери), а так само журналісти.

У зв'язку з наслідком кризи в нашій країні до непріоритетних сегменту відносять ще й будівельників, молодих керівників компаній, а так же фінансистів. Як правило, «нецільовим» категоріям клієнтів надають можливість взяти кредит за умови наявності платоспроможного поручителя.

Якщо у Вас є інші витрати крім заробітку за основним місцем роботи, обов'язково надавайте підтвердження в банк. Це можуть бути відсотки за депозитами, доходи із здачі в оренду нерухомості, гонорари, бізнес надходження і т.д. Рішення про видачу позики приймається колегіально членами кредитного комітету.

Але якщо Вам і відмовили, не засмучуйтеся, Ви маєте право повторно звернутися за кредитом в той же банк через 3-6 міс. Та й не варто зупинятися на одній фінансовій установі: зараз в Україні працює близько 160 комерційних банків. А вибір в кінцевому підсумку за Вами.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як взяти кредит, маючи зарплату в «конверті»» — 82 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як взяти кредит, маючи зарплату в «конверті» публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Новосілля в кредит або іпотека на новобудови зараз, разом із Як взяти кредит, маючи зарплату в «конверті» Крадіжка документів або як взяти кредит на підроблений паспорт відкривають.
Автор: admin
82 27.03.16