Новосілля в кредит або іпотека на новобудовиУ 2010 р на ринку банківського кредитування простежується чітка тенденція до зниження процентних ставок по позиках, а так само лібералізація умов надання позик. Середня ставка по кредиту на придбання нерухомості знизилася до рівня 20-22% річних. Терміни кредитування були збільшені до 15-20 років.

Крім банків, фінансуванням іпотечних програм на первинному ринку нерухомості зайнялися і самі забудовники. Будівельні компанії пропонують розстрочку платежів по придбаних у них квартирах. А все тому, що рівень продажів «первинки» досить сильно просів і для його стимулювання компанії застосовують всілякі прийоми і акції.

Банки так само не відстають в кредитуванні новобудов. З метою мінімізації ризиків фінансування будівництва через кредитування клієнтів на купівлю квадратних метрів на первинному ринку, фінансові установи пропонують кредит на придбання квартири в новобудові під заставу вторинного житла. Це свого роду цільова позика, яка передбачає надання клієнтам в обумовлений банком термін облігацій, що підтверджують факт інвестування грошових коштів, або договір участі у ФФБ. Відсотки за таким кредитом нижче, ніж, якби Ви брали просто готівку під заставу нерухомості.

Не менш цікаві пропозиції з придбання квартири на первинному ринку житла пропонують і самі забудовники. Крім розстрочки від будівельної компанії можна оформити також і фінансовий лізинг. У чому ж привабливість таких схем фінансування? Перш за все, від Вас не зажадають цілої купи документів, як у випадку з банком. Забудовнику навіть не потрібна довідка про Ваших доходах. Фінансовий лізинг являє собою оренду з правом викупу житла.

Інтерес потенційних клієнтів до такої схеми придбання квартири викликаний більш тривалими термінами фінансування (до 30 років), що дає можливість знизити щомісячні платежі, а так само зробити більш доступною покупку квартири. Банки в свою чергу вимагають, як правило, платоспроможних поручителів або додаткову заставу.

І в той же час, співпраця з забудовником має здійснюватися з обережністю і дотриманням всіх юридичних норм. У разі виникнення фінансових труднощів з оплатою внесків за договором розстрочки, на реструктуризацію боргу в більшості випадків можна не сподіватися.

Вас чекають штрафні санкції та пені, згідно умов чинного договору. Якщо ж протягом тривалого періоду часу питання з погашенням прострочення не буде вирішено, забудовник може повернути собі житло без будь-якої компенсації клієнтові.

Тому перш ніж погоджуватися на розстрочку з оплати «первинки» уважно читайте договір. Особливо звертайте увагу на умови його розірвання та санкції за несвоєчасну оплату. Крім цього, Ви повинні розуміти, що не кожне нове будівництво перетворитися в закінчений об'єкт. Ваші капіталовкладення можуть виявитися інвестовані в повітря, за який доведеться погашати кредит протягом 15-20 років.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Новосілля в кредит або іпотека на новобудови» — 88 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Новосілля в кредит або іпотека на новобудови публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Що вигідніше і популярніше: овердрафт або кредитна картка? зараз, разом із Новосілля в кредит або іпотека на новобудови Як взяти кредит, маючи зарплату в «конверті» відкривають.
Автор: admin
88 27.03.16